خانه ویلایی ۷۴۰ متر

جزییات کلی

نوع
ویلا
قرداد
فروش
مکان
شهرک غرب / تهران
منظقه
شهرک غرب sqft
حمام
1
اینکه یک خانه خوب خریداری کنیم اون هم در یکی از بهترین مکان های موجود در نقشه تهران ، یک مزیت است . ویژگی و مزایا :
 1.  چاه اب با مجوز
 2. برق ۳ فاز
 3. ۴ سند ۶ دانگ
 4. دو واحد ۲۲۹ متری دوبلکس
 5. یک واحد ۱۹۱ متری دوبلکس
 6. یک واحد ۱۸۳ متری فلت
 7. هر واحد ۳ خوابه
سایر امکانات : محوطه استخر ۲۱۴ متر یک واحد سرایداری هر واحد یک انباری موتورخانه مدرن با کلیه وسایل دوبله ۶ پارکینک ۴ سرپوشیده و ۲عدد سرباز -یک پارکینک مزاحم الاچیق دیدنی در حیاطی گل کاری شده گرمایش از کف با سوپرپایپ سرمایش اسپلیت شیشه ها دوجداره ۶ میل حمام ها دارای جکوزی سرویس بهداشتی مهمان قیمت ۳۰ میلیارد املاک پاسارگاد : ۰۹۰۳۳۳۳۵۰۴۳   منبع آگهی : divar.ir
 • بالکن
 • پارکینگ اختصاصی
 • تهویه مطبوع
 • سونا و جکوزی

 

تفاوتی ندارد شما در کجای شهر حضور دارید ، در چه شرایط و چه از زمانی از روز تصمیم به فروش ملک میگیرید . با توجه به روش های نوین در فروش ملک به ویژه وب سایت املاک سرزمین که در تمام ساعات روز در خدمت شما برای ارائه بهتری کیفیت خدمات دهی در امر فروش و یا خرید ملک می باشد .

یک تیم مجرب با تجربه بالا در امر فروش و مشاوره در حوزه سرمایه گذاری ملک پشتوانه شما برای ارائه بهترین نوع سرمایه گذاری و همچنین با توجه به میزان رقابت پذیری و تنوع سرمایه گذاری ملک ، در امر مشاوره و فروش شما می باشد .

این روزها فرقی نمیکند که مکان فیزیکی شما کجاست ، دیگر دغدغه ی رفت و آمد و مشکلاتی نظیر این موارد به شدت کاهش یافته است ، میتوانید به صورت غیر حضوری و از طریق وب سایت املاک سرزمین ملک خود بفروشید و حتی خریداری کنید .

 

Compare Properties

No properties found.
Compare

Recent Properties