کوچه گلستان 6 کیانمهر کرج

در ارتباط با منطقه ی کیانمهر در سطح وب کم صحبت شده است ، امروز میخواهیم در ارتباط با یکی از بخش های کیانمهر که قالبا نام گلستان ها معروف هستند ، شما را آشنا کنیم . به طور تقریبی 9 گلستان در کیانمهر وجود دارد که بافت آن تقریبا نیمه قدیمی و یا قدیمی با قدمت 20 الی 35 سال هستند . به نوعی خانه با کلاس های کیانمهر در این گلستان ها هستند و می تونیم در رده گران قیمت ترین ها هم بدانیم . البته نه در تمام کوچه های گلستان ، چرا که بسیاری از خانه هایی که در این گلستان ها ساخته شده اند ویلایی بوده و برخی از آن ها در این روزها متاسفانه به آپارتمان با شکل های مختلفی جایگزین شده است .

تا زمانی که بافت این کوچه ها به صورت خانه های ویلایی قدیمی نسبتا شیکی دیده می شد ، تفاوت گلستان ها را به خوبی می توانستید با سایر بخش های کیانمهر حس کنید . اما تقریبا روند به شکلی پیش میرود که شاید طی 3 الی 5 سال آینده خانه ویلایی و به اصطلاح دربستی کمتری را شاهد باشید . همانطور که در حال حاضر برخی مالکان در این منطقه در حال تغییرات ساختاری در ساخت و ساز خانه هایشان هستند و چه بسا آپارتمان سازی که می تواند سود بیشتری برای آن ها داشته باشد .

نکته : تصاویر استفاده شده در این مطلب ، کاملا بروز با تاریخ مطلبی که میخوانید می باشد .
تصویر گلستان 6 کیانمهر

کوچه گلستان 6 کیانمهر کرج

 

تصویری که بالا برای شما قرار داده ایم ، تصویر گلستان 6 می باشد . سبک خانه همانطور که در ابتدای این مطلب به آن اشاره کردیم ، بیشتر  به صورت خانه های دربستی ( تک واحد ) یا همان ویلایی می باشد . سایر گلستان ها هم به همین شکل بوده که به مرور مشاهده می کنیم ، در حال بازسازی و گاها تخریب کامل خانه ها و نوسازی به صورت آپارتمان هستند .  شاید سال های زیادی طول نکشد که بافت اصلی این کوچه ها که زیبایی آن ها اساسا به دلیل ویلایی بودن ان ها و وجود درختان نسبتا قدیمی است به شکل دیگری در آید و با رونمایی از آپارتمان های نوساز دیگر جایی برای زیبایی گذشته نباشد ! .

در صورتی که تمایل دارید از لوکیشن محل بازدید کنید ، ( اینجا کلیک کنید )

شاید برای شما سوال باشد ، که آیا در این کوچه یا کوچه گلستان ، زمین خام برای ساخت و ساز وجود دارد یا خیر ، به ندرت در این گلستان ها شما محلی را پیدا میکنید که یک قطعه زمین خام باشد برای ساخت و ساز ، اما در مجموع گلستان ها ، بخش هایی وجود دارند که گاها زمین های شخصی و گاها دولتی هستند و می تواند در صورت امکان در آن ها ساخت و ساز صورت داد .

برای مثال در انتها گلستان شش ، قسمت هایی به وسعت 5000 الی 10000 هکتار زمین وجود دارد که بخش هایی از آن در حال ساخت و ساز افراد شخصی به صورت اپارتمان می باشد ، شاید کمتر از چند ماه آینده این اپارتمان تکمیل شوند و محلی مناسب برای سرمایه گذاری و خرید خانه در منطقه کیانمهر به حساب آید .

آپارتمان هایی که در سال 97 و در ادامه ی آن در جدید 1398 ساخته می شود ، شیک تر از گذشته و با سبکی جدید ساخته می شوند که وقتی مشتریان به بازدید این آپارتمان ها می روند ، کمتر پیش می آید پشیمان شده و خرید انجام ندهند .