خرید آپارتمان در بشیکتاش

اغلب ما ایرانی ها، بشیکتاش را بیشتر نام تیم فوتبالش می شناسیم. کمتر پیش آمده که قصد خرید آپارتمان در بشیکتاش را داشته باشیم و یا به نوعی تا به حال فکر زندگی در این منطقه و خرید ملک در بشیکتاش استانبول را در ذهن نداشته ایم. با ما در املاک سرزمین همراه باشید تا با نگاهی متفاوت شما را با محله بشیکتاش ( Beşiktaş mahallesi ) آشنا کنیم.

اگر به صفحه ی خرید آپارتمان در استانبول مراجعه کرده باشید، متوجه می شوید که استانبول از محله های مختلف و جذابی تشکیل شده است که یکی از آنها بشیکتاش نام دارد. کیفیت زندگی در استانبول باعث شده تا ایرانی های زیادی برای مهاجرت یا برای سرمایه گذاری و دریافت اقامت به فکر خرید ملک در منطقه های مختلف ترکیه بیافتند.

 

منطقه بشیکتاش استانبول کجاست؟!

بر اساس آخرین آمارهای رسمی منتشر شده در سال 2012، بشیکتاش ترکیه به صورت تقریبی 190000 نفر جمعیت بومی را در خود جای داده است. یکی از دلایل استقبال افراد برای خرید آپارتمان در بشیکتاش استانبول، آب و هوای بسیار خوب و ساحلی بودن این منطقه است.

منطقه بشیکتاش استانبول در قسمت اروپایی این استان قرار گرفته است و اگر به دنبال خرید ویلا در بشیکتاش استانبول هستید باید بدانید قیمت خانه در بشیکتاش از مناطق دیگری که در بخش آسیایی هستند بالاتر است.

 

چرا خرید آپارتمان در بشیکتاش ؟

اگر به استانبول بروید و از بشیکتاش دیدن نکنید، مطمئنا روزی افسوس خواهید خورد. فارق از اینکه این منطقه یک منطقه ی قدیمی و ریشه دار بوده و برای خرید خانه در بشیکتاش مناسب است، باید بدانید موقعیت جغرافیایی و شرایط آب و هوایی آن ها کاملا شما را تشنه ی گشت و گذار می کند. اگر شما اهل سفر هستید و بخشی از زندگی خود را به دور از کار و مشغله های روزمره، به تفریح و سفرهای خارجی می پردازید، Beşiktaş mahallesi را فراموش نکنید.

کشور ترکیه سرمایه گذاری زیادی در بخش جذب گردشگر و توریست کرده است، تمرکز این کشور بر روی مکان های تاریخی و فرهنگی ستودنی است. همانند دیگر مناطق و شهرهای این کشور، شما در استانبول و در محله های بشیکتاش هم مراکز فرهنگی و گردشگری جذاب را شاهد خواهید بود.

اگر برای خرید پنت هاوس در بشیکتاش یا خرید ویلا در بکشیتاش را در سر دارید، تصمیم درستی گرفته اید و در صورت انتخاب درست ملک مورد نظر، آینده های جذاب و لذت بخشی پیش روی شماست.

 


دیدن کنید: خرید خانه در منطقه فاتح استانبول


قیمت خانه در بشیکتاش استانبول

اگر می خواهید بدانید، قیمت ملک در بشیکتاش استانبول چقدر است، باید بدانید که هر چه به ساحل نزدیک تر شوید و از طرفی بنای ساختمان دارای ویژگی های خاص باشد، قیمت شما افزایش می یابد. برای نمونه یک خانه معمولی و غیر لوکس در محله ی Mecidiye  و در چند متری ساحل، در سال 2022 با قیمت متری 23000 هزار لیر معامله می شود.

اگر قصد خرید آپارتمان در بشیکتاش استانبول و دریافت قیمت خانه در بشیکتاش را دارید، حداقل 4 تا 7 میلیارد تومان ( به ارزش سال 1401 یا 2022 ) برای خرید در نظر بگیرید. خانه ای که دارای امنیت، سال ساخت مناسب و به طور کلی محلی مناسب برای زندگی در بشیکتاش را داشته باشد، در این حدود قیمت با توجه به شرایط ملک و محله های داخل Beşiktaş، نوسان داشته و متغیر است.

 

جاذبه های Beşiktaş استانبول:

همانطور که گفته شد، این منطقه جایی نیست که آن را نادیده بگیرید، وجود جاذبه های مختلف گردشگری و تفریحی کافی ست که زمان بیشتری را برای سفر توریستی خود یا تحقیق درباره این منطقه در نظر بگیرید، خصوصا اگر قصد خرید خانه در بشیکتاش را داشته باشید.

 

کاخ معروف دلما باغچه Dolmabahçe Palace :

 اگر سریال چوکور یا گودال دیده باشید یا از اطرافیان خود تعریف آن را شنیده اید، در نیمه های پایانی این سریال لوکیشن های برخی قسمت های سریال، در کاخ معروف دلما باغچه تصویر برداری شده است. این کاخ یکی از شناخته شده ترین کاخ های استانبول به شمار می رود و با توجه به موقعیت مکانی ساحلی آن، زیبایی تاریخی بنا ساختمان و … جزو بزرگترین کاخ موزه های استانبول از یا می شود و به یک جای بسیار دیدنی در میان گردشگران تبدیل شده است.

اگر تصور شما بر این بوده است که قیمت خانه در بکیشتاش بالاست، با وجود چنین مکان های جذاب و دیدنی در شهر باید چنین قیمت هایی را منطقی بدانیم.

 


دیدن کنید: خرید خانه در آنکارا ترکیه


 

 

کشتی های کروز:

متاسفانه در کشور ما بر خلاف ترکیه به جاذبه های گردشگری توجه خاص و ویژه ای نمی شود. ما می توانیم همانند کشور ترکیه با توجه به وجود منابع و موقعیت جغرافیایی بی نظیر فرصت های زیادی را ایجاد کنیم، یکی از این فرصت ها، کشتی های گردشگری کروز است که متاسفانه در سواحل کشور دیده نمیشود.

تنگه بسفر یا Bosphorus چسبیده به بشیکتاش، جایی که وجود کشتی های کروز توریستی به چشم می خورد، اگر میخواهید در دل آب، از آرامش دریا برای تفریح بهره ببرید، به فکر خرید بلیط کشتی های کروز باشید. تا روز و شب های خود روی دریا، با امکانات جذاب مانند کافه، استخر، اتاق استراحت با ویوی عالی تجربه کنید. اگر تا اینجای کار مجذوب این منطقه شده اید، اکنون خرید آپارتمان در بشیکتاش یا خرید ویلا در بشیکتاش استانبول را برنامه ی خود بگذارید تا یک تجربه ی عالی برای زندگی خود را آغاز کنید.

 

کاخ چراغان یا Ciragan Palace Kempinski :

اگر به دنبال خرید پنت هاوس در بشیکتاش هستید، اشتباه نکرده اید، وجود کاخ ها، موزه ها و ساحل تمیز و بکر بیش از هر چیزی جذابیت خرید را برای شما بیشتر می کند. وقتی در محله ای باشید که کاخ بی نظیر چراغان با بنای تاریخی در آن وجود داشته باشید که امروزه آن را تبدیل به یک هتل لوکس و جذاب کرده اند. چه منطقه ای بهتر از  Beşiktaş mahallesi که یک زندگی خوب و تقریبا ایده آل را در آن تجربه کنید.

اگر به خرید آپارتمان در بشیکتاش و در نزدیکی این کاخ هتل بی نظیر هستید، همین حال با ما تماس بگیرید.

این مطلب قابلیت بروزرسانی دارد.