تاثیر آپارتمان های شیک و مدرن بر فروش

تاثیر آپارتمان های شیک و مدرن بر فروش

شاید برای شما پیش آمده باشد که وقتی ساختمان رو به بی کیفیتی می رود و یا با کیفیت قابل قبولی ساخته نمی شود ، تنها چیزی که خریداران را مجاب به خرید ساختمان های قدیمی و نا زیبا می کند ، پرداخت هزینه کم برای مالک شدن یک یک واحد آپارتمان است . نمیتوان به صورت دقیق تعیین کرد که آیا خرید آپارتمان های قدیمی و یا با عمر بیش از 10 سال عمل درست و سود آوری است یا خیر ، چرا که این موضوع به صورت نسبی بوده متر دقیق برای تعیین وضعیت آن وجود ندارند .

اما طبیعی است که افراد همواره علاقه ی بیشتری به ساختمان های نو ساز و شیک و مدرن نشان می دهند . در این مطلب می خواهیم به جنبه تاثیر آپارتمان های شیک و مدرن بر فروش بپردازیم .

در چند سال گذشته تحولات زیادی در حوزه ساخت و ساز ساختمان ایجاد شده است و نمی توان شیوه ساخت ، نوع معماری و حتی مصالحی که در ساختمان استفاده می شود را با گذشته مورد مقایسه قرار داد . هنگامی که ساختمان 3 یا چهار طبقه به ساختمان 10 طبقه ی شیک و یا برخ های تجاری و مسکونی مختلفی تبدیل می شود ، این مساله نشانگر تحول در ساخت و ساز ساختمان ها و همچنین تغییر رویکرد سازندگان را نشان می دهد .

تاثیر آپارتمان های شیک و مدرن بر فروش

بخش شهرسازی و حوزه اجتماعی

ساخت آپارتمان شیک در وسعت شهری و حتی کشوری ، تاثیرات زیادی در جنبه مختلف اجتماعی ایجاد می کند . گاها این تغییرات مثبت است و گاها در صورت عدم معماری مناسب و برنامه ریزی صحیح و استاندارد بودن  ساختمان از جنبه های گوناگون و در نظر گرفتن چالش های پیش رو در حوزه اجتماعی و شهری ، می تواند مخرب هم باشد . که متاسفانه در چند سال با ساخت و ساز های بی رویه و گاها غیر اصولی . اثرات منفی بیش از جنبه های مثبت آن شده است .

بخش تاثیر بر فروش آپارتمان

خارج از مباحث ذکر شده ، باید به این موضوع اشاره داشته باشیم در دنیایی زندگی می کنیم که عصر تکنولوژی و علم و اینترنت است . خریداران و مشتریان و تمام مردم به طور متوسط از سلایق مختلف برخوردار هستند و برای راضی کردن افراد جهت فروش یک ملک باید به موارد متعددی از جمله زیبایی ساختمان توجه نمود . در شهری که کمتر به کیفیت و گاها زیبایی ساختمان توجه می شود . ساختمان های شیک و با کیفیت بیش از پیش مورد توجه افراد و خریداران قرار میگیرد .

بر خلاف تصور برخی افراد که هنگام ساخت و ساز آپارتمان ها توجهی به کیفیت ساختمان ندارند و از مصالح مرغوب و استاندارد استفاده نمیکنند ، باید بدانند که شما با صرف هزینه برای بالا بردن سطح کیفی ساختمان ارزش آن را بالا می برید و این مساله از چشمان خریدار دور نخواهد بود . بسیاری از سرمایه گذاران وجود دارند که یک آپارتمان مورد تایید را به دو واحد کم کیفیت ترجیح میدهند ! .

باعث تاسف است که در برخی از مواقع برای ساخت یک واحد آپارتمان یا ساختمان مسکونی ، هزینه زیادی صرف می شود ، اما بنا دلایلی در ساختمان از مصالح مرغوب استفاده نمی شود .

زیبایی ! یک نقش در ساختمان 

زیبایی در فروش شما بسیار موثر است . علاوه بر توجه به مصالح با کیفیت و مرغوب به طراحی ظاهری و داخلی آپارتمان باید توجه بیشتری داشته باشید . خصوصا هنگامی که افراد اهمیت بیشتری به ظاهر و زیبایی ساختمان می دهند . خوشبختانه در چند سال اخیر سازندگان توجه بیشتری به این موضوع داشته اند و جای امیدواری است که در سال های پیش رو شاهد ساختمان های شیک تر و مدرن تر باشیم .

اگر میخواهید بهترین بهره بری از فروش آپارتمان خود را داشته باشید . از امروز به دنبال کیفیت ساخت باشید تا کمیت . در نظر داشته باشید که کیفیت ساخت بالا دلیلی بر افزایش بی رویه قیمت و حباب قیمت ساختمان نیست و این موضوع را باید در نظر بگیرید که یک پکیج مناسب به خریدار ارائه دهید . پکیجی که از ساخت ، کیفیت ، معماری ، اینده و در نهایت قیمت مناسب تشکیل می شود .

به امید داشتن شهری زیبا و با معماری مناسب . انتهای مطلب . املاک سرزمین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *