داستان های عاشقانه

داستان های عاشقانه

داستان های عاشقانه همیشه در زمره ی محبوب ترین کتاب هایی قرار دارند که همیشه دارای طرفداران پر شمار هستند، طرفدارانی که عاشق حس های ناب القا شده از این سبک داستان ها می باشند و به خوبی می دانند هیچ چیز دیگری نمی تواند در جایگاه داستان های عاشقانه قرار گرفته و حس ناب ناشی از آن ها را القا کند.

سنین جوانی و نوجوانی از جمله بهترین دوران هایی هستند که خواندن انواع داستان کوتاه آموزنده و عاشقانه به افرادی که در این سنین به سر می برند، به شدت توصیه می شود، جه بسا کمتر کسی وجود دارد که پا به دوران نوجوانی و جوانی گذاشته باشد اما هیچ داستانی با مضمون عاشقانه نخوانده باشد. به عبارتی فقط کافی است از اطرافیان خود بپرسیم تا شاهد طرفداران پر شمار سبک های عاشقانه شویم.

لازم به ذکر است خواندن داستان های عاشقانه و غرق شدن در ماجرا های عشق و عاشقی شخصیت ها، تجربه های نابی به انسان می دهد، تجربه هایی که اگر در آینده با اتفاق های شبیه به ماجرای داستان رو به رو شویم، بسیار مفید و مثمر ثمر خواهند بود. جدای از این موضوع، صرف وقت برای خواندن این دست از کتاب ها گزینه ی بسیار مناسبی برای گذراندن اوقات فراغت با لحظه های مختلف داستان های عاشقانه است، از لحظه های طنز و کمدی گرفته تا لحظات غمناک و آموزنده.

آیا داستان های عاشقانه فقط مختص به سنین جوانی و نوجوانی است؟

شاید با خواندن تیتر قبلی به اشتباه فکر کنید این داستان ها فقط و فقط مخصوص سنین جوانی و نو حوانی است و برای افرادی که در سنین بالا تر می باشند، جذابیتی ندارند. در ابن صورت لازم است بگوییم سخت در اشتباهید چرا که این سبک از داستان ها محدودیت در سن و جنس خواننده ندارند و از پیر گرفته تا جوان و میان سال از زن گرفته تا مرد همگی جذب مضمون زیبای داستان های عاشقانه می شوند.

حالا که فهمیدید این سبک، سبکی مختص به همه است بیایید شما را با چند مورد از بهترین نمونه ها آشنا کنیم:

  • کتاب داستان آنا کاردینا، نوشته ی لئو تولستوی
  • کتاب جین ایر نوشته ی شارلوت برونته
  • کتاب غرور و تعصب نوشته ی جین آستین
  • کتاب بلندی های بادگیر از امیلی برونته
  • کتاب گتسبی بزرگ از اسکات فیتز جرالد
  • رمئو و ژولیت از ویلیام شکسپیر
  • عشق سال های وبا از گابریل گارسیا مارکز

برای دانلود همه ی کتاب های داستان کوتاه آموزنده و عاشقانه می توانید به سامانه کتابچین رجوع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *