خرید آپارتمان در شیشلی، وقتی حرف از سفر به کشور ترکیه به وسط کشیده شود، بسیاری از این کشور را با Istanbul  و محله های زیبایش می شناسند. یکی از محله های معروف و جذاب از نظر تاریخی و گردشگری برای مسافران، شیشلی می باشد. دلایل زیادی وجود دارد تا سرمایه گذاران خرید خانه در شیشلی استانبول را در اولویت خود بگذارند.

ما امروز در صفحه اختصاصی خرید آپارتمان در شیشلی استانبول ترکیه به نکاتی اشاره می کنیم که جزو دغدغه سرمایه گذاران و حتی افرادی که تمایل دارد به پایتخت توریستی ترکیه Istanbul  سفر کنند بپردازیم تا علاوه بر یک انتخاب دقیق و پرسود. تجربه سفر خوبی از حضور در منطقه شیشلی به دست آورند.

در کنار این محله، جا دارد به صفحه خرید خانه در استانبول مراجعه کنید.

 

خرید آپارتمان در شیشلی :

یک از راه های سرمایه گذاری مطمئن در جهان، خرید ملک است.  پس از اینکه به این نتیجه رسیدید که باید علاوه بر مسائل و سرمایه گذاری های روزمره زندگی فکری به حال آینده داشته باشید و نسبت به خرید ملک اقدام کنید. به انتخاب منطقه ی مناسب و نیاز شما برای سرمایه گذاری می رسیم.

همانطور که می دانید ترکیه سرمایه گذاری های زیادی برای جذب توریست و سرمایه گذار خارجی کرده است و مردم جهان را تشویق می کند تا با خرید ملک در ترکیه صاحب پاسپورت این کشور شوند. طبیعی است که کشورهایی نظیر کشور های آسیایی همچون ( ایران، عراق، پاکستان و … ) نیاز بیشتری به این موضوع از خود نشان می دهند و بیشتر تشویق می شوند تا برای خرید خانه در شیشلی یا سایر شهرهای این کشور اقدام کنند.

 

خرید آپارتمان دست دوم در شیشلی استانبول !

خرید آپارتمان دست دوم در شیشلی استانبول از پر فروش ترین مواردی است که توسط خارجی ها انتخاب می شود. یکی از این دلایل، پرداخت هزینه ی کمتر برای خرید خانه در این شهر است. البته برای خرید یا اجاره خانه در شیشلی و سایر شهرها مانند ( انکارا، ازمیر و … ) باید چند نکته را در نظر بگیرید.

وقتی به فکر خرید ملک در شیشلی هستید، باید بدانید این منطقه همانند سایر مناطق استانبول، یک یا چند از نظر مالی، هزینه بیشتری نسبت به سایر شهرهای غیر توریستی مانند خرید خانه در آنکارا دارد و باید خود را برای هزینه بیشتر زندگی نسبت به شهرهای دیگر آماده سازید.

اگر شما سرمایه کمی دارید، برای مثال حدود 1 میلیارد تومان، توصیه می شود به جای سرمایه گذاری در استانبول به شهرهای دیگر بروید. همانطور که گفته شد منطقه شیشلی منطقه ای است که نمی توان در آن با سرمایه کمتر از 2 – 3 میلیارد خانه ی خوبی خرید.

اگر به دنبال یک خانه ی مناسب برای زندگی هستید تا بتوانید علاوه بر سرمایه گذاری مطمئن، آسایش بدست آورید می بایست با سرمایه بیشتری پای به منطقه Şişli بگذارید.

 

ویژگی های Şişli برای سرمایه گذاری و سکونت:

طبیعی است که وقتی میخواهیم به دنبال محلی برای سکونت باشیم باید به امکانات رفاهی؛ امنیتی و اجتماعی مختلف توجه داشته باشیم، چرا که در صورتیکه انتخاب ما انتخاب درست و عاقلانه ای نباشد مطمئن در آینده نزدیک پس از سرمایه گذاری از اقدام خود پشیمان خواهید شد.

 

مراکز درمانی:

در Şişli مراکز درمانی زیادی وجود دارد که در هر ساعت از شبانه روز نیاز به یک مرکز درمانی، مانند درمانگاه یا بیمارستان داشته باشید، می توانید در کوتاه ترین زمان به این مراکز دست یابید.

 

مراکز ورزشی:

اگر به دنبال یک استادیوم معروف هستید، باید به استادیوم علی سامی ین اشاره کنیم که نام قبلی آن را که شاید اکثر ما با این نام بشناسیم، ( گالاتاسرای ) اشاره کنیم که در شیشلی قرار دارد، علاوه بر این استادیوم ورزشی معروف باید به مراکز ورزشی خصوصی و دولتی متعدد اشاره کنیم که شما نیاز داشته باشید بخشی از زمان شخص خود به تفریحات ورزشی بپردازید، این امکان برای شما کاملا فراهم است.

شاید برای کسانی قصد خرید آپارتمان در شیشلی استانبول را داشته باشند، بحث وجود مراکز تفریحی از اهمیت بالایی برخوردار باشد.

 

مراکز فرهنگی:

اگر دوست دارید برای خرید ملک در شیشلی اقدام کنید باید با مراکز فرهنگی این منطقه آشنا شوید، چرا که یکی از تفریحات عمومی مردم رفتن به مراکز فرهنگی مانند تئاتر و سینما و … می باشد.

خوشبختانه در Şişli  هم سالن های سینمای خوبی وجود دارد، هم سالن تئاتر. علاوه بر این موارد شما می توانید در نزدیکی خود شاهد کنسرت های زیادی از هنرمندان ترکیه ای باشید که یکی از معروف ترین سالن های کنسرت این منطقه Cemal Reşit Rey می باشد.

 

و اما مراکز مذهبی:

کشور ترکیه، کشوری با مذهب شیعه و معتقد به دین اسلام می باشند. اگر به دنبال مساجد هستید، نگران نباشید در شیشلی استانبول مراکز مذهبی و مساجد زیادی وجود دارند که برای افراد مسلمان تاسیس شده و در کنار آن کلیساها زیادی بنا شده اند که افرادی بر دین مسیحیت پایبند هستند به این مراکز مراجعه نمایند.

اگر به دنبال خرید خانه در شیشلی استانبول هستید، شرایط خود را بسنجید، خصوصا اگر تمایل داشته برای دریافت پاسپورت این کشور اقدام کنید. ماه گذشته دولت ترکیه اعلام کرد افرادی که میخواهند پاسپورت این کشور را از طریق سرمایه گذاری بدست آورند باید مجموعا مالکیت ملکی خود را به 400 هزار دلار آمریکا برسانند. این رقم در صورتی است که طی 4 سال گذشته شما با مجموعا خرید ملک و سرمایه گذاری 250 هزار دلار آمریکا علاوه بر کسب اقامت، پاسپورت این کشور را دریافت می کردید.