آپارتمان فروشی در کیانمهر

با کیانمهر کرج بیشتر آشنا شوید

با کیانمهر کرج بیشتر آشنا شوید

خرید آپارتمان در کیانمهر کرج ، اجاره آپارتمان در کیانمهر کرج

کیانمهر کرر بخشی نزدیک به فرودگاه پیام و از سمتی به مهرشهر کرج ، کوی مهر و از جهتی دیگر در فاصله ای چند کیلومتری به زندان قزلحصار می رسد . اگر خواهید برای خرید آپارتمان در یک منطقه از شهر اقدام کنید خوب است ابتدا بدانیم آن منطقه از چه مزایا و معایبی برخوردار شده است .

در این مطلب ما در مورد اینکه آیا کیانمهر کرج برای زندگی خوب است ، خدماتی نظیر مترو ، مشکلات كيانمهر كرج و سایر مواردی که برای زندگی در این منطقه باید بدانید می پردازیم .

کیانمهر کرج در چند سال گذشته دچار تحولات زیادی در حوزه ساخت و ساز ساختمان های تجاری و اداری و مسکونی شده است . این تغییرات باعث رشد قابل توجهی در این منطقه شده و همین رشد باعث افزایش کیفیت اقتصادی ، امنیتی و اجتماعی این منطقه شده است .

سرمایه گذاران زیادی از استان های دیگر به شهر کرج و مناطق مختلف این استان مراجعه و جهت سرمایه گذاری و ^ خرید ملک  ^ اقدام میکنند ، خوب است بدانید فاصله کیانمهر کرج تا تهران چقدر است : از بر اساس کیلومتر شمار خودروی شما از مسیر اصلی تا میدان آزادی تهران 55 کیلومتر می باشد ، به طور تقریبی در روزهای کم تردد نزدیک به 1 ساعت مسافت را باید طی کنید .

و اما فاصله كيانمهر تا كرج يا به نوعي تا مركز استان البرز چقدر است هم شايد سوالي باشد كه در ذهن شما ايجاد است . به طور كلي كيانمهر جزو كرج يا استان البرز محسوب مي شود اما تا محدوده اصلي شهر طبيعاتا يك زماني بايد طي شود تا شما به مركز شهر برسيد . براي مثال وقتي بخواهيد به ميدان كرج برويد بايد چيزي در حدود 25 دقيقه زمان بگذاريد . البته شما براي رسيدن به مناطقي نظير گلشهر به زمان كمتري احتياج داريد و مي توانيد با گذران حدود 10 كيلومتر به متروي گلشهر برسيد و از مترو به راحتي به مناطق مختلف پايتخت كشور سفر كنيد .

کیانمهر از یک بلوار اصلی به نام بلوار امیر کبیر و از یک بلوار فرعی به نام ازادی کوچه های اصلی و فرعی را به هم متصل می کند ، این منطقه از نظر آب و هوایی به دلیل اینکه در مرکز استان نبوده ، از هوای مطلوبی برخوردار ، وضعیت حمل و نقل در این منطقه بسیار مناسب و در کیفیت مشابه مرکز استان برخوردار است و نزدیکی این منطقه به مهرشهر کرج ( فاصله چند دقیقه ای ) میتوانیم این منطقه را یک منطقه خوب و قابل اطمینان جهت سرمایه گذاری بدانیم . خصوصا در سال های اخیر با وجود سرمایه گذاری های خوبی جهت ساخت مجتمع های تجاری و مسکونی کمک خوبی به سطح اجتماعی این منطقه داشته است .

نقشه کیانمهر کرج

کدام مراکز در نزدیکی کیانمهر واقع شده اند ؟

از مراکز مهم و مطرحی که در نزدیکی Kianmehr وجود دارند باید به فرودگاه بین المللی پیام ، منطقه مهرشهر کرج ، کاخ مروارید ( شمس ) ، زندان قزلحصار ، باغ سیب مهرشهر و … اشاره نمود .

خدمات و مراکز فعال و مراکزی گه در آینده در این منطقه فعال می شود :

در شرایط فعلی مراکزی خوبی در این منطقه دایر شده و در سطح خوبی در حال فعالیت و خدمت رسانی به مردم عزیز این منطقه می باشد ، فروشگاه های زنجیره ای مطرح ( رفاه ، کوروش ، جانبو ، امیران ) ، وجود مراکز تجاری که در این مراکز مشاغل مختلفی در حال فعالیت هستند که تا حدود مناسبی شهروندان این منطقه را از خرید اغلام مورد نیاز در خارج از محدوده کیانمهر بی نیاز کرده است ، وجود مساجد مذهبی ، کلانتری ، وجود بوستان ها و فضاهای سبز مناسبی که در سال های اخیر ایجاد شده است .

در حال حاضر مترو کیانمهر کرج بر قرار نیست و حتی بستری هم برای این موضوع فراهم نشده است ، اما پیش بینی می شود با توجه به رشد و توسعه ی این منطقه و تبدیل فرودگاه پیام به یک فرودگاه مسافربری این امکان و این بستر برای ایجاد مترو در سال های آتی فراهم شود .

آپارتمان فروشی در کیانمهر

آپارتمان فروشی در کیانمهر و خرید آپارتمان در شهرک ابریشم کرج

در منطقه Kianmehr در حال حاضر خرید و فروش ساختمان های تجاری رونق مناسبتی دارد و به دلیل اینکه قطعات زمین در این منطقه در حال به اتمام رسیدن است رویکرد افراد بیشتر به سمت و سوی ساخت و ساز آپارتمان و ساختمان های اداری در این منطقه است . شهرک ابریشم در نزدیکی Kianmehr واقع شده است و به نوعی می توان این شهرک بزرگ مسکونی را فاصله چند دقیقه ( 5 دقیقه ای ) بررسی و بازدید فرمایید . اما طبیعی است در شرایط کنونی کیانمهر منطقه ی مناسب جهت سرمایه گذاری به شمار می رود ، البته در صورتی که سرمایه شما محدود باشد و توان خرید ملک در کیانمهر برای شما فراهم نباشد می توانید نسبت به خرید ملک در شهرک ابریشم کیانمهر اقدام نمایید و سرمایه گذاری بلند مدت در این منطقه داشته باشید .

مسكن مهر كيانمهر وجود ندارد بلكه در اطراف كيانمهر دو منطقه براي مسكن مهر احداث شده است و ساختمان هاي زيادي براي سرمايه گذاري در اين مناطق خالي از سكنه هستند . يكي مسكن مهر ماهدشت است كه در 10 كيلومتري كيانمهر واقع شده است و همانطور كه گفته شد و از نامش پيداست به نام مسكن مهر ماهدشت مي شناسند و از ضلعي ديگري مي توان به شهرك ابريشم اشاره نموده كه در فاصله 3 الي 4 كيلومتري با مركز كيانمهر قرار دارد .

قیمت خانه ویلایی در کیانمهر کرج

kianmehr دارای مناطق مختلفی هست که بخش قدیمی آن شامل گلستان ها بخشی است که از خانه های ویلایی و دربستی زیادی برخوردار شده است که متاسفانه یا خوشبختانه در سال های اخیر در گستان ها روند ساخت و ساز به شکلی پیش رفته است که به سمت خانه های آپارتمانی سوق پیدا کرده است .

و اما خرید زمین در کیانمهر :

همانطور که در چند پاراگراف پیشین به این موضوع اشاره کردیم ، در حال حاضر به دلیل ساخت و ساز های فراوان در سال های اخیر ، تعداد فروش زمین در کیانمهر را کاهش داده است و همین موضوع باعث افزایش قیمت زمین در کیانمهر کرج شده و بسیاری از سرمایه گذار در تلاش برای خرید قطعات زمین باقی مانده در این منطقه هستند .

در این شرایط چند نکته لازم است ، اینکه برای خرید ملک در این منطقه حتما از یک مشاور املاک کیانمهر کرج استفاده نمایید و از آن برای دریافت مشاوره بهره مند شوید ، مشاورین ما در این زمینه می توانند به شما کمک های لازم و مشاوره های دلسوزانه ای دهند .

بزودی تصاویری از زمین دادگستری کیانمهر و زمین اداره برق کیانمهر برای شما به اشتراک گذاشته خواهد شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *