گاهی اوقات در اطراف ما مناطقی وجود دارند که ما نمی شناسیم اما می توانند یک گزینه خوب برای سرمایه گذاری در حوزه ملک به حساب آیند، خرید زمین در شهرک کوروش یا نصرت آباد یکی از این مناطق است.

 

خرید زمین شهرک کوروش

 

خرید زمین شهرک کوروش یا همان نصرت آباد

شهرک کوروش عضوی از روستای نصرت آباد محسوب می شود، این منطقه کمتر شناخته شده در بین کرج یا تهرانی ها دارای یک آب و هوای عالی بوده و به دلیل نوع بافت یا جایگاه منطقه ای که دارد از شرایط خوبی برای خرید و سرمایه گذاری ملک به حساب می آید. اگر به دنبال خرید ویلا یا زمین های آینده دار با قیمت مناسب هستید خرید زمین در نصرت آباد یا همان کوروش را به شما پیشنهاد می کنیم.

 

خرید زمین شهرک کوروش با قیمت و متراژ های متفاوت

یکی از ویژگی های خرید زمین شهرک کوروش این است شما می توانید زمین های 500-1000-5000-10000 متری بیابید، البته روز به روز به دلیل سرمایه گذاری هایی که در این منطقه می شود، تعداد زمین در مساحت مختلف در این منطقه کمتر می شود؛ اما با این حال می توانید اکنون با سرمایه گذاری نسبتا کمتر از مناطقی همچون شهرک زعفرانیه، سهیلیه و … زمین هایی را خریداری که آینده درخشانی پیش روی آن هاست و می توانید با قیمتی نسبتا مناسب و کمتر، شرایط سرمایه گذاری خوبی را تجربه کنید.

اگر شما به فکر سرمایه گذاری در حوزه ملک هستید، حال می تواند خرید یک آپارتمان شیک باشد یا یک قطعه زمین شهرک کوروش نصرت آباد یا هر جای دیگر، می بایست آشنایی کافی از منطقه مورد نظر بدست آورید.

ما در این صفحه شما را با بخش های مختلف خرید زمین در شهرک ییلاقی کوروش آشنا خواهیم کرد.

 

شرایط آب و هوایی شهرک کوروش چگونه است ؟

شهرک ویلایی کوروش در نوع خود خوش آب و هواست، اگر شما در هر ساعتی از روز وارد شهرک ویلایی کوروش شوید با یک سکوت آرام بخشی مواجه می شوید، برای افرادی که تجربه زندگی در شهر را دارد مانند یک قرص آرام بخش عمل میکند، سکوت مطلقی که در این منطقه وجود دارد شما را از هیاهو و ترافیک شهر به طور کل جدا می کند.

از طرفی وجود ویلاهایی که روز به روز بر تعداد آن ها افزوده می شود و وجود درختان سرسبز شرایط آب و هوایی خوبی را برای این منطقه به ارمغان آورده است. یکی از دلایل جذابیت خرید زمین در شهرک کوروش وجود ویلاهای متعدد و نبود زندگی آپارتمانی ست !. از طرفی این شهرک به نوعی تفریحگاهی برای شهر نشینان شده است و افراد زیادی از شهرهای بزرگ مانند تهران و مرکز کرج برای خرید ویلا و محلی برای استراحتگاه خانوادگی آخر هفته خود دست به خرید ویلا شهرک کوروش زده اند.

 

مسیر هوایی تهران به شهرک

قبل از اینکه بخواهید در برای خرید زمین نصرت آباد کوروش اقدام کنید بد نیست بدانید که چگونه می بایست به این مکان دسترسی زمین پیدا کنید، یکی از سوالاتی که اغلب افراد، خصوصا سرمایه گذارانی که از تهران، مرکز کرج و سایر استان های ایران عزیز از ما دارند، نقشه شهرک ییلاقی کوروش و یا اینکه چطور به این شهرک دسترسی پیدا کنیم است.

برای آدرس دهی به شما عزیزان، ما مرکز حرکت شما را از تهران میدان آزادی در نظر میگیریم، از اگر در میدان آزادی باشید، به طور تقریبی 88 کیلومتر مسافت پیش روی خود دارید تا به شهرک ییلاقی کوروش برسید. برای طی نمودن این مسافت می بایست اتوبان تهران به کرج را حرکت و پس از حدود یک ساعت زمان ( تقریبی بدون احتساب ترافیک های نامشخص ) ادامه دهید تا به خروجی های مربوط به کمالشهر، یا سهیلیه کرج برسید.

وقتی وارد جاده سهیلیه می شوید، این مسیر را ادامه دهید تا به میدان زعفرانیه برسید. پس از رسیدن به این مسیر، بر اساس تابلوهای مشخص شده از فرعی وارد جاده زعفرانیه به سمت کوروش می شوید و پس از طی نمودن متوسط زمان 20 دقیقه ای به منطقه کوروش می رسید.

اینجا تصویری در اختیار شما قرار می دهیم که تا حدودی شما را با مسیر کلی آشنا خواهد کرد. در نظر داشته باشید مسیر های مختلفی برای رسیدن به شهرک وجود دارد که ما صرفا یک مسیر اصلی تهران در اختیار شما قرار میدهیم، طبیعی است در این شرایط می توانید از مسیریاب های مناسب برای دسترسی بهتر استفاده نمایید.

 

مسیر هوایی تهران به شهرک

 

نقشه شهرک ییلاقی کوروش

فراتر از مسیر، شما باید بدانید میخواهید کجا سرمایه گذاری کنید، عموما سرمایه گذاران به موارد زیادی توجه می کنند تا بخواهند یک منطقه را به عنوان هدف سرمایه گذاری خود انتخاب کنند. علاوه بر اینکه شهرک مورد نظر در کجا قرار گرفته است، باید از امکانات کلی منطقه، نمای کلی کوچه و خیابان ها و میزان ساخت و ساز منطقه آگاه باشند، که خوشبختانه یکی از دلایلی که خرید ویلا شهرک کوروش را جذاب تر کرده است، میزان پیشرفت و توسعه این شهرک در سال های اخیر است که مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است.

جهت آشنایی بیشتر با نقشه هوایی شهرک ییلاقی کوروش تصویر زیر را مشاهده نمایید.

نقشه شهرک ییلاقی کوروش