خرید خانه در ازمیر ترکیه

امروزه تقاضای خرید خانه در ازمیر ترکیه افزایش پیدا کرده است چون بعد از استانبول و آنکارا، ازمیر به عنوان سومین شهر بزرگ ترکیه شناخته می­شود. ازمیر شهری است که همه سلیقه ها و علایق با آن کنار می­آیند. اگر عاشق طبیعت هستید، بی شک از اینکه خانه شما نزدیک به دریا باشد استقبال خواهید کرد. دریای اژه زیبایی های این شهر را چندین برابر کرده است. اگر جویای علم و دانش هستید چه جایی بهتر از ازمیر؟ این شهر چند تا از بهترین دانشگاه های ترکیه را در خود جای داده است.

اگر به دنبال خرید آپارتمان در ازمیر ترکیه هستید و به دنبال راهی برای سرمایه گذاری هستید این مژده را به شما می­دهیم که این شهر بسیار توریستی و مهاجر پذیر است پس با اجاره دادن خانه می­توانید درآمد خوبی داشته باشید. اگر مهاجر هستید و قصد دارید در ترکیه زندگی کنید، ازمیر یکی از بهترین شهرها برای سکونت است. صنعت حمل و نقل، انرژی و… در این شهر بسیار پیشرفته است و از مراکز تجاری خوبی برخوردار است.

 

دلیل اصلی خرید آپارتمان در ازمیر ترکیه چیست؟

شاید اصلی ترین دلیل خرید آپارتمان در ازمیر این باشد که شما نه تنها از خرید خود پشیمان نمی­شوید بلکه با گذر زمان حتی اگر نخواهید در ملک خود زندگی کنید به سود می­رسید! چه جایی بهتر از شهری که هم از طبیعت زیبایی برخوردار است و هم از امکانات رفاهی درجه یک. هم زندگی به سبک مدرن در آن جریان دارد و هم می­توان از تماشای آثار تاریخی لذت برد. شهری با امکانات فرهنگی رفاهی متنوع، سرگرمی های هیجان انگیز اما آرامشی بی مثال. ازمیر از لحاظ گردشگری، اقتصاد، آموزش، حمل و نقل، اشتغال و رفاه بسیار قدرتمند است.

اگر آب و هوا جزء چالش های شما برای خرید خانه در ازمیر ترکیه است باید بگوییم چون این شهر به دریا نزدیک است مسلما آب و هوایی مدیترانه ای دارد. تابستان هایی شرجی و زمستان هایی پر باران با خرید خانه در این شهر در انتظار شماست. پس به طور کلی اگر از سرما فراری هستید به جای استانبول و آنکارا، ازمیر را انتخاب کنید. همچنین ازمیر نسبت به شهر استانبول از آلودگی کمتری برخوردار است.

همیشه وقتی نام جزیره را می­شنویم تصورات قشنگی در ذهنمان شکل می­گیرد حتی اگر تا به حال جزیره ای را از نزدیک ندیده باشیم. ازمیر شهری ساحلی است که در اطراف خود چندین جزیره چشم نواز دارد و هر گردشگری مشتاق است از آنها دیدن کند.

در نگاه کلی هزینه های زندگی در صورت خرید آپارتمان در ازمیر به مراتب کمتر از شهرهایی مانند استانبول و آنکارا است و جای هیچ نگرانی نیست چون همانطور که اشاره کردیم این شهر از امکانات رفاهی پیشرفته ای برخوردار است. یکی از مهمترین فاکتورهایی که باید هنگام خرید خانه در نظر بگیرید امنیت است. حتی اگر قصد سکونت در خانه را هم ندارید هیچ کس زیر بار آپارتمانی ناامن نمی­رود. ازمیر به عنوان شهری شناخته می شود که آمار جرم و جنایت در آن کمتر است. پس با خاطری آسوده می­توانید خانه دلخواهتان را در این شهر بخرید. اگر قصد مهاجرت به ترکیه و سکونت در ازمیر را دارید خیالتان بابت شغل راحت باشد. به دلیل صنعت گردشگری و فرصت های شغلی دیگر، نرخ بیکاری در این شهر بسیار پایین است.

 

خرید آپارتمان دست دوم در ازمیر

لازم نیست حتما هزینه زیادی برای خرید آپارتمان نو بپردازید. در ازمیر هم مانند هر شهر پیشرفته دیگری خانه های دست دوم اما تمیز زیادی پیدا می­شود. پس می­توانید با خرید آپارتمان دست دوم در ازمیر هم هزینه کمتری پرداخت کنید و هم به میل خود یا در آن ساکن شوید یا از طریق اجاره کسب درآمد کنید.

 

 

بهترین منطقه ازمیر برای خرید خانه کدام است؟

از قصد خرید آپارتمان ازمیر را دارید، باید با مناطق این شهر بیشتر آشنا شده و برای اینکه بهترین منطقه ازمیر برای خرید خانه ازمیر را تشخیص دهید باید معیارهای خود را مورد سنجش قرار دهید. با اینکه تعیین این موضوع بسیار کلی است اما منطقه کارشیاکا و بورنوا به عنوان بهترین مناطق برای خرید خانه و سرمایه گذاری شناخته می­شوند. در ادامه به چند مورد از مناطق ازمیر اشاره می­کنیم تا با ویژگی های هر یک آشنا شوید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

منطقه کوناک:

در ابتدا با هم به مرکز ازمیر می­رویم که در راستای خیابان آتاتورک است و کوناک نام دارد. همانطور که انتظار می­رود کوناک هم مثل مرکز هر شهر دیگری از امکانات شهری و رفاهی زیادی برخوردار است. در این منطقه می­توانیم بخشی از دریای اژه را مشاهده کنیم و از چشم اندازهای طبیعی لذت ببریم. با کمی گشت و گذار در کوناک می­توانیم برج معروف ساعت را مشاهده کنیم. به علت تقاضای زیاد، ساخت و ساز به وفور در این منطقه انجام می­شود و به عنوان یکی از بهترین مناطق برای سرمایه گذاری شناخته می­شود.

 

 

منطقه بورنوا:

از بورنوا به عنوان بهترین محله ازمیر برای زندگی یاد کردیم. اگر قصد ساخت و ساز در ترکیه را دارید بهترین منطقه برای شما بورنوا است چون سهام مسکن دارد. خبر خوب اینکه بورنوا روز به روز در حال پیشرفت است و از هر گونه امکانات شهری برخوردار است. یکی دیگر از مزایای این منطقه، وجود چندین دانشگاه در آن است. نزدیکی به مرکز شهر و ضد زلزله بودن خانه ها از دیگر ویژگی های مثبت این منطقه می­باشد.

 

منطقه کارشیاکا

در چند پاراگراف قبل تر کارشیاکا را به عنوان بهترین محله ازمیر برای زندگی معرفی کردیم. چه کسی از اینکه خانه ای در نزدیکی ساحل داشته باشد بدش می­آید؟ چه کسی مشتاق قدم زدن در ساحل، تماشای موج ها و شنیدن صدای دریا از نزدیک نیست؟ با خرید خانه در این منطقه می­توانید از این زیبایی ها بهره مند شوید.

اگر از غربت وحشت دارید باید بگوییم تعداد ایرانی های مقیم در این منطقه زیاد است و غربت را کمتر حس می­کنید.

 

منطقه برگاما

اگر نمی­توانید یا اصلا تمایلی به پرداخت هزینه زیاد برای خرید خانه در ازمیر ترکیه ندارید، بهترین منطقه ازمیر برای خرید خانه با قیمت مناسب برگاما است. شما می­توانید با پرداخت هزینه های پایین خانه های خوبی در این منطقه اجاره کنید.