فروش 170 متری فرمانیه

4/5

 • پارکینگ دارد
 • 170 متری
 • 3 خواب
 • 27/000/000/000 تومان


دریافت مشاوره و خرید

اجاره 100 متری فرمانیه

5/5

 • پارکینگ دارد
 • 100 متری
 • 2 خواب
 • 850/000/000 تومان رهن


دریافت مشاوره و خرید

اجاره 75 متری فرمانیه

3/5

 • پارکینگ ندارد
 • 75 متری
 • 3 خواب
 • 750/000/000 تومان رهن


دریافت مشاوره و خرید


 

خرید آپارتمان فرمانیه

اگر به دنبال خرید آپارتمان در فرمانیه هستید، یا اجاره آپارتمان در فرمانیه را در سر دارید باید بدانید، فرمانیه یکی از لاکچری‌ و اشرافی‌ترین مناطق تهران بوده که در بخش شمالی این شهر قرارگرفته است. برج‌های ساخته‌شده در این منطقه دارای ظاهری لوکس و بسیار فریبنده بوده، همچنین تجهیزات و تکنولوژی خاصی برای این برج‌ها در نظر گرفته‌شده است. وجود این دلایل سبب شده که افراد مهم و مشهور به خرید منزل در این منطقه میل و رغبت بیشتری داشته باشند. از مجلل‌ترین برج‌های مسکونی این منطقه می‌توان به برج آسمان، دوقلو و رولکس اشاره کرد.

یکی از دلایل انتخاب افراد برای خرید آپارتمان در فرمانیه این است که در Farmanieh منازلی بسیار مجلل و لوکس با متراژهای بالا وجود دارد؛ به همین دلیل پیدا کردن منزلی با متراژ پایین در این منطقه به جست‌وجوی زیادی نیاز خواهد داشت. در این منطقه اغلب واحدهای مسکونی متراژهای بیش از 150 متر داشته که با بالاترین قیمت‌ها خریدوفروش می‌شوند. شما با مبلغی در حدود 8 میلیارد تومان شاید به‌سختی بتوانید واحدی را در این منطقه پیدا کرده و برای خرید آپارتمان فرمانیه تهران اقدام کنید.

برای خرید آپارتمان در نیاوران اینجا کلیک کنید

 چرا خرید خانه در فرمانیه تهران اهمیت دارد؟

بیشترین و باکیفیت‌ترین امکانات تفریحی و رفاهی تهران در مناطق شمالی آن ازجمله فرمانیه قرار دارد. در فرمانیه به مقدار قابل‌توجهی مجموعه‌های ورزشی، تفریحی و مراکز تجاری با کیفیتی بالا ساخته‌شده است. به همین دلیل یکی از عوامل مهم که سبب ترغیب مردم برای خرید خانه در فرمانیه یا حتی اجاره آپارتمان در فرمانیه می‌شود، امکانات رفاهی در این منطقه است.

همان‌گونه که گفتیم مناطق شمالی تهران یکی از لوکس‌ترین و مجلل‌ترین بخش‌های تهران است که قیمت ملک در آن هرساله با درصد بیشتری نسبت به‌جاهای دیگر افزایش پیدا می‌کند. این امر سبب شده که افراد با خرید ملک در این منطقه سرمایه‌گذاری بسیار خوبی داشته باشند و هرروز سرمایه آن‌ها افزایش پیدا کند.

 

 

عوامل موثر بر قیمت ملک مسکونی در فرمانیه

عوامل مختلفی بر هزینه خرید آپارتمان فرمانیه تهران تاثیرگذار است. میزان هزینه پرداختی برای خرید یک واحد در هرکدام از محله‌های فرمانیه و در یک آپارتمان قیمت خرید طبقه‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است.

از عوامل موثر دیگر بر قیمت خرید خانه فرمانیه تهران می‌توان به سال ساخت آپارتمان، متراژ آن، کیفیت و میزان مرغوبیت مصالحی که در ساخت آن به‌کاررفته، تجهیزات داخلی آپارتمان مانند استخر و موارد دیگری اشاره کرد. قیمت منزل در این بخش تهران تفاوت بسیاری با مناطق دیگر آن دارد و نسبت به سایر مناطق تهران سالیانه با درصد بیشتری افزایش پیدا می‌کند.

اگر شما نیت اجاره آپارتمان در فرمانیه تهران را داشته باشید، این عوامل برای تعیین خرج بهای رهن و اجاره ی شما موثر خواهند بود.

 

برای خرید خانه در سعادت آباد اینجا کلیک کنید

 

چه دلیلی برای خرید آپارتمان در فرمانیه تهران وجود دارد ؟

بیشتر افرادی که به‌ دنبال خرید خانه و یا آپارتمان هستند، علاقه دارند بهترین مناطق شهر را پیدا کرده و در آن‌ ناحیه، به خرید خانه و آپارتمان دست بزنند. با توجه به ویژگی‌ها و مزایایی که ناحیه فرمانیه در تهران دارد، بسیاری از افراد منطقه فرمانیه را برای خرید خانه و آپارتمان در نظر می‌گیرند تا از این طریق در یکی از محله‌های اعیان‌ نشین شمال شهر تهران ساکن شوند و از آب و هوای بسیار مطبوع این ناحیه نیز برخوردار گردند. در حقیقت، خرید خانه در فرمانیه تهران، یک اقدام کاملا رؤیایی برای بسیاری از افراد است.

چراکه با خرید خانه در فرمانیه تهران، در واقع، شما صاحب خانه‌ای خواهید شد که علاوه بر موقعیت بسیار مناسب، از ویژگی‌های منحصر به‌ فردی از نظر معماری نیز برخوردار شده‌ است. در بیشتر موارد، خانه‌ها و آپارتمان‌های ساخته‌ شده در این ناحیه از کلان‌شهر تهران، دارای سالن ماساژ هستند. حمام ترکی دارند و از روف گاردن نیز بهره‌مند شده‌اند. داشتن استخر شنا و سیستم تهویه مطبوع مرکزی از دیگر ویژگی‌های این آپارتمان‌ها است.

در فرایند طراحی این خانه‌ها سعی شده از سیستم کنترل هوشمند برای کل آپارتمان استفاده شود. بنابراین با خرید آپارتمان در فرمانیه تهران، تمامی انتظارات شما از آپارتمان‌های مدرن و لوکس امروزی برآورده خواهد شد. آپارتمان‌های ساخته‌ شده در این ناحیه از کشور، دارای خواب‌های متنوعی هستند. بنابراین می‌توانید با در نظر گرفتن تعداد اعضاء خانواده خود آپارتمان مناسب با تعداد خواب مطابق میلتان را خریداری کنید.

 

برای دیدن خانه های دروس تهران اینجا کلیک کنید

 

نکات لازم پیش از خرید خانه در فرمانیه

پیش‌ از خرید آپارتمان و یا خرید خانه در فرمانیه تهران لازم است به چند نکته مهم نیز توجه داشته باشید تا برنامه‌ریزی‌های شما از نظم و دقت بیشتری برخوردار گردد. یکی از مهم‌ترین این نکات توجه به موقعیت خانه و آپارتمان شما در خیابان است. همچنین پیش‌ از خرید باید ابعاد آپارتمان دلخواهتان را نیز در نظر داشته باشید و به مشخصات ثبتی آن هم توجه کنید.

از آنجایی که شما با خرید یک خانه، سال‌های طولانی در آن سکونت خواهید داشت بنابراین باید، آپارتمان‌ مورد نظرتان را از نظر نوع سازه نیز مورد بررسی دقیق و کامل قرار دهید و ویژگی‌های ظاهری آن‌ را نیز به‌ طور کامل ارزیابی کنید. در این شرایط در نظر گرفتن سن ساختمان نیز عامل بسیار مهمی است. در حالت معمول هرچه ساختمان‌ها، سن کمتری داشته و نوسازتر محسوب شوند قیمت خرید آن‌ها هم بالاتر می‌رود. توجه به نوع تاسیسات ساختمان از دیگر نکاتی است که باید پیش‌ از خرید در نظر بگیرید.

یکی دیگر از نکات بسیار مهم پیش‌ از خرید و یا اجاره‌ خانه در فرمانیه، در نظر گرفتن نورگیرهای خانه و چشم‌انداز آن است. بیشتر خانه‌های ساخته‌ شده در فرمانیه تهران از آشپزخانه‌هایی بسیار لوکس و مدرن و زیبا به وجود آمده‌اند. اما با این‌ حال اگر این‌ موضوع برایتان حائز اهمیت است می‌توانید پیش‌ از اقدام به خرید و یا رهن آپارتمان فرمانیه، این موضوع را نیز در نظر بگیرید. این آپارتمان‌ها با نقشه‌های دقیق و کاملا مهندسی شده، ساخته شده‌اند. بنابراین با خرید آپارتمان در فرمانیه تهران، از این لحاظ نیز با مشکلی برخورد نخواهید کرد.

 

برای خرید یک خانه ایده آل در ونک اینجا کلیک کنید

 

رهن آپارتمان و اجاره‌ خانه در فرمانیه

اگر برای خرید خانه در این ناحیه از شهر تهران، بودجه کافی در اختیار ندارید، می‌توانید به اجاره‌ خانه و یا رهن آپارتمان فرمانیه دست بزنید. در این‌ صورت هم می‌توانید از امکانات موجود در این خانه‌ها و تجهیزات رفاهی آن‌ها استفاده کنید‌.

شما می‌توانید به اجاره‌ خانه در فرمانیه در تعداد طبقات مختلف و واحدهای متنوع دست بزنید. این خانه‌ها در متراژهای مختلفی ساخته‌ شده و امکانات و تجهیزات رفاهی موجود در آن‌ها نیز با یکدیگر دارای اختلافاتی هستند. بیشتر خانه‌های ساخته‌ شده در ناحیه فرمانیه از پارکینگ به وجود آمده‌اند.

اما با این‌ وجود اگر این مسئله برایتان نکته مهمی است، پیش‌ از اقدام به اجاره خانه و یا رهن آپارتمان فرمانیه، به بررسی پارکینگ خانه نیز اقدام نمایید تا خیالتان بابت مکانی که به اجاره خود درمی‌آورید راحت باشد.