کوی مهر مهرشهر کجاست ؟

کوی مهر مهرشهر کرج

کوی مهر مهرشهر کجاست ؟

استان البرز یا همان شهرستان کرج یکی از شهرهای بسیار بزرگ در کشور ما می باشد و از جهتی همجواری با پایتخت ایران – تهران باعث شده است فوکوس افراد بر روی این استان بیشتر شود ، این استان بزرگ دارای مناطق متعدد بسیاری می باشد که هرکدام از وسعت بالایی برخوردار هستند . یکی از قسمت های قدیمی و ریشه دار در استان البرز ، منطقه ی مهرشهر می باشد وقتی بلوار ارم مهرشهر ادامه می دهیم به بخش های مختلفی همچون شهرداری یا همان چهارباندی مهرشهر ، حسین آباد ، بوستان ، کیانمهر و … می رسیم ، کوی مهر کرج ، در بخش مهرشهر واقع شده است .

املاک کوی مهر مهرشهر

املاک کوی مهر مهرشهر

مهرشهر کوی مهر :

همانطور که در تصویر ماهواره ای مشاهده می کنید ، کوی مهر ، ارتباط چندانی به منطقه مهرشهر ندارد ، اما با توجه نا آگاه بودن افراد با این منطقه ، به این اصطلاح معروف شده است ، خیابان آزادی اولین ورودی برای منطقه 12 یا همان کوی مهر می باشد . در این خیابان معروف و برجسته ترین سازه ی آن ، دانشگاه آزاد کشاورزی می باشد که دانشجویان زیادی مشغول به تحصیل در این دانشگاه هستند ، این خیابان به نوعی شما را به کوچه های داخلی Kuye Mehr  متصل می کند ، کمی مانده به انتهای این بلوار ، کوی مهر به پایان می رسد و شما باید برای ورود به بخش های مختلف و خیابان دیگر این بخش ، وارد کوچه ها شوید .

اگر در بلوار ارم مسیر را ادامه دهید ، پارک هامون که رو به روی کاخ مروارید می باشد می رسید و انتها این منطقه را خیابان ارکیده که نرسیده و به کیانمهر و دقیقا هم مرز با بخش زنبق می باشد ختم می شود . شاید بتوان معروف ترین برج این منطقه را برج لادن مهرشهر کرج بدانیم که با نمایی البته با نگرش نسبتا قدیمی ، همچنان جزو برج های مطرح این منطقه به حساب می آید ، در این برج تجاری ، اداری واحد های بسیاری وجود دارد که برای اجاره آپارتمان برج لادن مهرشهر می بایست با دفاتر این مجموعه ارتباط برقرار کنید .

 
برج لادن مهرشهر

برج لادن مهرشهر

 

آپارتمان فروشی در کوی مهر کرج

برای ^ خرید آپارتمان در کرج ^ ، همانطور که عرض کردیم مناطق مختلفی وجود دارد ، اما برای سرمایه گذاری در کوی مهر مسیر اشتباهی را انتخاب نکرده اید ، برای صحت این صحبت در ادامه با ما همراه باشید .

خرید ^ آپارتمان کوی مهر مهرشهر کرج ^ یکی ویژگی بسیار مناسب دارد ، این منطقه در حال رشد و توسعه ی بسیاری است ، اگر شما تمایل دارید در کرج و خصوصا در محدوده ی مهرشهر نسبت به سرمایه گذاری اقدام کنید این اطمینان برای شما وجود دارد در کمتر 7 سال آینده ، رشد فوق العاده در قیمت های این منطقه به وجود آید ، این منطقه در حال حاضر جزو یکی از بهترین مناطق در این محدوده به شمار می رود ، چه سرمایه در طریق خرید یک دستگاه آپارتمان باشد یا ^ خرید زمین در کوی مهر کرج ^ هر دو روش جزو انتخاب های پر سود در این منطقه به شمار می رود .

منطقه 12 که  کوی مهر جزوی از آن به شمار می رود ، 2 پارک را شامل می شود ، پارک هامون ، پارک زم زم ( قدیمی ) ، دارای دو میدان اصلی به نام های کاج ، سرو و دو بلوار اصلی به نام های آزادی و ابن سینا تشکیل شده است و به نوعی شاه راه این بخش می باشد .

 
پارک زم زم

پارک زم زم

خرید آپارتمان در کوی مهر مهرشهر

 علاوه فروش آپارتمان در کوی مهر پارک هامون که می توان به خانه های آپارتمانی زیبا که در کنار پارک یا به آدرسی دقیق تر خیابان نوزدهم اشاره داشته باشیم ، آپارتمان های زیادی در این منطقه وجود دارد ، در متراژ مختلف و با دسترسی نسبتا آسان به خیابان های اصلی مهرشهر . یکی از مزایای این بخش از کرج ، سرعت رشد منطقه است . همین موضوع باعث جذب بسیاری از سرمایه گذاران شده است و طرف حتی برخی ساختمان های قدیمی در این بافت شهری به فکر توسعه و ساخت و ساز ساختمان های نوساز گرفته اند .

  برای سرمایه گذاری در خارج از کشور با ما همراه باشید : خرید آپارتمان در کشور ترکیه  

قیمت زمین در کوی مهر مهرشهر

وقتی وارد این بخش از منطقه دوازده می شوید با آپارتمان با شکل و شمایل مختلف ، ساخت و ساز در حال انجام رو به رو می شویم . اما وسعت این منطقه و حجم موجود خالی از زمین های باقی مانده باعث شده تا سرمایه گذاران زیادی در تلاش برای خرید و سرمایه گذاری از طریق خرید زمین در این منطقه باشند . بخشی از این زمین ها ، رو به روی کاخ مطرح و قدیمی شمس یا همان مروارید فعلی واقع شده است و از طرفی این کاخ در مجاورت بلوار اصلی ( ارم ) قرار گرفته است . نزدیکی این مسافت به زنبق و فرودگاه پیام سبب افزایش قیمت این زمین ها شده است . پیش بینی ها از آینده ی فوق العاده با ارزش سرمایه گذاری در این منطقه را نشان می دهد .

زمین های موجود در این منطقه در متراژ های مختلفی وجود دارد ، حداقل مساحت موجود برای خرید زمین در کوی مهر مهرشهر ، 3000 متر ( 3 هکتار ) می باشد . این متراژ های موجود تا 6 هزار ت می باشد که تعداد بیشتری در این متراژ برای خرید موجود است ، در کنار آن زمین با مساحت های 7 ، 8 و به ندرت 9 هزار متری وجود دارد که اگر افراد تمیل به سرمایه گذاری و ساخت و ساز داشته باشند ، فرصتی مناسب و استثنائی به حساب می آید .

همانطور که میدانید برای قیمت گذاری روی ملک قیمت کاملا دقیقی وجود ندارد ، اما با این حال کارشناسان ما در امور ملکی با توجه به ظرفیت منطقه ، پیش بینی آینده ای که در آن ملک می بینند و موارد دیگری که می تواند تاثیر بسیاری در قیمت گذاری یک واحد آپارتمان و یا یک قطعه زمین خام داشته باشد ، یک قیمت متوسط و یا تا میزان بالایی دقیق را ارزیابی و اعلام می کنند .

در قیمت گذاری وابسته به منطقه ، کوچه ها ، شرایط محیطی و همچنین موضوع مهم دیگر در کنار این آیتم ، خود ملک تاثیر گذار است .

میانگین قیمت آپارتمان در کوی مهر کرج و همچنین قیمت زمین در کوی مهر به شرح زیر است : 

قیمت زمین :

از متری 2/5 الی 3/5 میلیون در خیابان اصلی کوی مهر ( خیابان ازادی – دانشگاه )

از متری 2 الی 3 میلیون تومان در خیابان های فرعی ( کوچه ها )

قیمت آپارتمان :

در آپارتمان های نوساز ، متری 6 الی 9 میلیون تومان .

در آپارتمان های قدیمی به صورت متغییر 5 الی 6 میلیون تومان .

  در این مطلب تلاش کردیم به صورت جامع و تا میزانی که امکان پذیر است شما را کوی مهر ، که چسبیده به مهرشهر کرج واقع شده است ، آشنا سازیم . بروزرسانی تصاویر و مطلب : 1 شهریور 1398

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *