خرید آپارتمان در گوهردشت کرج و آشنایی کامل با این محله

همانطور که می­دانید کرج یکی از کلان شهرهای پر جمعیتی است که به دلیل نزدیک بودن به پایتخت از جمعیت و رفت و آمد زیادی برخوردار است. اگر به هر دلیلی قصد خرید خانه در کرج را دارید ما خرید آپارتمان در گوهردشت را پیشنهاد می­کنیم. یکی از محله های پویا، قدیمی اما همه چیز تمام کرج، گوهردشت می­باشد که برای سکونت و کسب و کار بهترین انتخاب است. با خواندن ادامه این مطلب، همه چیز را درباره این محله خواهید دانست.

 

گوهردشت یا رجائی شهر؟

احتمالا شما این روزها نام گوهردشت را کمتر شنیده اید. قبل از اینکه به خرید خانه گوهردشت کرج بپردازید باید بدانید که نام گوهردشت به قبل از انقلاب بازمی­گردد. پس از آن، همه این محله را به رجائی شهر می شناسند. دانستن این نکته خالی از لطف نیست که اکثر افرادی که در رجائی شهر زندگی می­کنند از کسبه ها و بازاری های قدیم همین محله هستند. این افراد عموما از طبقه بالای جامعه هستند و حتی بعضی از سیاستمداران، گوهردشت را برای زندگی انتخاب کرده اند.

 


پیشنهاد ما:  خرید آپارتمان در مهرشهر کرج


 

قیمت آپارتمان در گوهردشت کرج:

قبل از هر چیز باید بدانید که محله گوهردشت فاز بندی شده است. اگر برای خرید خانه گوهردشت کرج با فاز 1 و فاز 2 مواجه شدید بدانید که این فازها به ترتیب قسمت شرقی و غربی خیابان اصلی را تشکیل می­دهند. از خیابان رستاخیز به طرف غرب را فاز 3 نامگذاری کرده اند. مسلم است که قیمت آپارتمان در گوهردشت کرج فاز یک با قیمت آپارتمان در گوهردشت کرج فاز دو و قیمت آپارتمان در گوهردشت کرج فاز سه متفاوت است. به طور کلی به هر کدام از مشاور املاک گوهردشت که مراجعه کنید متوجه می­شوید به دلیل اینکه این محله از مناطق پر جمعیت کرج محسوب می­شود، کسب و کار در آن رونق زیادی دارد، محل زندگی بعضی از سیاستمداران در این محله است و به طور کلی گوهردشت به عنوان منطقه ای مرفه نشین شناخته می شود، قیمت آپارتمان در گوهردشت کرج بالا است. البته هرچه به سمت حاشیه این منطقه بروید قیمت آپارتمان ها کمتر می­شود.

 

مکان دقیق گوهردشت

برای خرید خانه گوهردشت کرج یا فروش آپارتمان گوهردشت کرج ابتدا باید موقعیت جغرافیایی دقیق این محله را بدانید. اگر به شمال شهر کرج پا بگذارید یکی از محله های خاص و زنده ای که می­بینید، گوهردشت است. اگر مسیر خود را از این محله به سمت شمال ادامه دهید با محله های آسمان، بهارستان و البته رشته کوه های البرز مواجه می­شوید. حالا مسیر خود را به سمت جنوب کج کنید؛ زمین های دامپروری و خیابان بهشتی مکان هایی هستند که با آنها روبرو می­شوید. گوهردشت از طرف غرب با بلوار اشتراکی و باغستان و از طرف شرق با محله های عظیمیه، جهانشهر، حسن آباد و اوج همسایه است. با توجه به محل کار خود یا سایر معیارها می­توانید بهترین قسمت را برای خرید آپارتمان در گوهردشت انتخاب کنید.

 


در پشنهادی دیگر : خرید آپارتمان در گلشهر کرج


 

خیابان های مهم برای خرید آپارتمان در گوهردشت:

اگر به دنبال خرید خانه در محله گوهردشت هستید احتمالا خرید آپارتمان در خیابان رستاخیز گوهردشت به شما زیاد پیشنهاد شده است. در این قسمت با مهم ترین خیابان های این محله آشنا خواهید شد. خیابان آزادی، خیابان اصلی این منطقه است که طول آن از سه راه گوهردشت تا خیابان موذن می­باشد و 14 خیابان فرعی در سرتاسر این خیابان مسیر شما را آسان تر می­کنند. فراموش نکنید در این خیابان تنها می­توانید به سمت شمال بروید. اگر قصد شما از خرید یا اجاره آپارتمان گوهردشت کرج و یا راه اندازی کسب و کار است، این خیابان اصلی بهترین مکان برای تحقق یافتن ایده های شماست. در سرتاسر خیابان آزادی فروشگاه، پارک، کافه، رستوران، مرکز خرید و… وجود دارد که تردد را در این قسمت چندین برابر کرده اند. یکی از مهم ترین مکان های تفریحی که در این خیابان قرار دارد، بزرگ ترین سینمای کرج یعنی سینما ساویز می­باشد.

 

از دیگر خیابان های مهم رجائی شهر می­توانیم به رستاخیز اشاره کنیم. اگر قصد خرید آپارتمان در خیابان رستاخیز گوهردشت را دارید باید بدانید که این بلوار به بلوار های موذن، میرزایی پرور، کاشفی، شکوهی، شهرداری و… راه دارد. باغ ایرانیان که یکی از زیباترین مکان های تفریحی کرج می­باشد نیز در محدوده همین بلوار قرار دارد. بلوارهای اشتراکی یا مصطفی خمینی، ملک شاه یا استقلال، ملاصدرا، انقلاب و موذن نیز از اهمیت زیادی برای خرید یا فروش آپارتمان وام دار در گوهردشت کرج یا هر گونه آپارتمان دیگری را دارد.

 


پیشنهادی دیگر:  خرید آپارتمان مهرویلا کرج


 

مراکز تفریحی، تجاری، آموزشی گوهردشت:

احتمالا با خواندن مطالب قبلی حول خرید خانه گوهردشت کرج متوجه شده اید که گوهردشت جزو بالاشهر کرج محسوب می­شود. چنین محله ای مسلما از امکانات فرهنگی رفاهی زیادی برخوردار است که در ادامه به چند مورد از آنها اشاره می­کنیم. مجتمع های نیکامال، سیدنی، چچلاس، پارمیدا، چیچیکا از معروف ترین مجتمع های تجاری گوهردشت می­باشند. این مجتمع ها به فروش آپارتمان گوهردشت کرج کمک زیادی می کنند.

از مناطق تفریحی گوهردشت که جزء امتیازهای مثبت برای فروش آپارتمان گوهردشت کرج محسوب می­شوند می­توانیم به محمودآباد، روستای سیاهکلاهان، سینما ساویز، باغ ایرانی و پارک سه باندی اشاره کنیم.

از دیگر مواردی که ارزش این محله را برای خرید و اجاره آپارتمان گوهردشت کرج افزایش می­دهد، وجود مراکز آموزشی مهمی مانند دانشگاه آزاد کرج، دانشگاه علوم پزشکی البرز، دانشگاه پردیس کرج، دانشگاه هنر و پیام نور می­باشد.


Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/amlaksar/domains/amlaksarzamin.ir/public_html/wp-content/themes/betheme/functions/theme-head.php on line 1209