با خرید آپارتمان در جهانشهر کرج، به قلب امکانات دسترسی پیدا کنید!

موضوع امروز ما در این مقاله خرید آپارتمان در جهانشهر کرج است اما پیش از آن باید بدانید که کرج مرکز استان البرز و یکی از مهاجرپذیرترین شهرهای ایران است. به همین دلیل خرید خانه در آن از تقاضای زیادی برخوردار می­باشد و همین موضوع باعث شده چهارمین شهر پرجمعیت ایران محسوب شود. یکی از محله های مهم کرج که با خرید ملک در آن به امکانات زیادی دسترسی پیدا خواهید کرد، جهانشهر می­باشد. احتمالا فلسفه انتخاب نام این محله برای شما جذاب باشد. محمد صادق فاتح کسی است که جهانشهر را پایه گذاری کرد و نام این محله هم از اسم همسر همین فرد گرفته شده است. در ادامه بیشتر با این محله نسبتا معروف آشنا خواهید شد.

 

قیمت خانه در جهانشهر کرج

مهم ترین نکته ای که هر کسی برای خرید آپارتمان جهانشهر کرج مد نظر قرار می­دهد، قیمت است. قبل از هر چیز باید بودجه خود را در نظر بگیرید و پس از آن به بررسی قیمت در نقاط مختلف جهانشهر بپردازید. مسلما فاکتورهایی مانند دسترسی محله زندگی به مراکز تفریحی، آموزشی، درمانی، بازار و… بر روی قیمت آپارتمان لوکس در جهانشهر کرج موثر است. همچنین باید در نظر بگیرید که سازه ها با هم متفاوت اند و ممکن است دو سازه در یک نقطه مشابه، تفاوت قیمت زیادی داشته باشند. برای مثال قیمت خانه کلنگی در جهانشهر کرج با قیمت خانه ویلایی در جهانشهر کرج متفاوت است.

همچنین نوع مصالح به کار رفته در یک آپارتمان و سن بنا بر روی قیمت آنها تاثیر گذارند. در همین راستا اگر به املاک جهانشهر کرج مراجعه کنید متوجه می­شوید که قیمت آپارتمان نوساز در جهانشهر کرج با یک خانه قدیمی متفاوت است. به طور کلی قیمت خانه ها در این محله به دلیل دسترسی خوب و برخورداری از هر گونه امکانات رفاهی، بالا است.

 

پیشنهادی سرزمین ” خرید آپارتمان در گوهردشت “

 

موقعیت جغرافیایی

یکی از نکات مهمی که هنگام خرید آپارتمان جهانشهر کرج باید در نظر بگیرید این است که در اطراف آن چه محله ها یا خیابان های دیگری قرار می­گیرند؟ در سمت شمالی جهانشهر، حاجی آباد قرار دارد. اگر از این محله به سمت شرق بروید به بلوار طالقانی می­رسید. در غرب جهانشهر، کوی کارمندان شمالی و در جنوب آن، چهارصد دستگاه قرار می­گیرد.

 

 

 

آشنایی با میدان ها و خیابان های جهانشهر

قبل از پیش خرید آپارتمان در جهانشهر کرج باید با خیابان های اصلی و مهم این محله آشنا شوید. از میدان های این محله می­توانیم به مدنی، هلال احمر، جمهوری اسلامی، سپاه و گلها اشاره کنیم. همچین به دلیل تعداد زیاد خیابان های این محله فقط خیابان های اصلی جهانشهر را نام می­بریم که از اهمیت بیشتری نسبت به خیابان های فرعی برخوردار هستند. خیابان های کسری، هلال احمر، سردخانه و همچنین بلوارهای بهارستان، ماهان، جمهوری اسلامی و مولانا از خیابان های اصلی جهانشهر محسوب می­شوند. برای خرید آپارتمان در جهانشهر کرج بهتر است بدانید که خانه ها و آپارتمان ها در خیابان های ماهان غربی، پاییزان غربی و بلوار بهارستان نسبت به دیگر خیابان ها گران قیمت تر هستند.

 

پیشنهادی سرزمین ” خرید آپارتمان در گلشهر “

 

مراکز تفریحی در صورت خرید آپارتمان جهانشهر کرج

با خرید آپارتمان جهانشهر کرج احتمالا این دغدغه را پیدا خواهید کرد که برای گذراندن اوقات فراغت، آخر هفته و تعطیلات کجا بروید؟ در زمان قدیم جهانشهر به دلیل وجود باغ های زیاد به باغشهر معروف بوده است. متاسفانه با گذر زمان و افزایش ساخت و سازها این باغ ها جای خود را با کوچه و خیابان عوض کردند. با این حال تعداد بسیار کمی از این باغها جان سالم به در بردند و با وجود تغییرات فراوان سر پا ماندند. باغ فاتح یکی از آنهاست. شما می­توانید در روزهایی که بی حوصله هستید یا مکان مناسبی را برای گشت و گذار نمی­شناسید به باغ فاتح بروید و با نفس کشیدن در هوای آزاد، قدم زدن در فضایی سرسبز و نشستن زیر درخت های تنومند و بلند، حال و هوای خود را عوض کنید. پارک خانواده، پارک بانوان، پارک میدان شهید مدنی و پارک تنیس از دیگر فضاهای سبزی هستند که با رفتن به آنها می­توانید اوقات فراغت خود و فرزندانتان را پر کنید.

 

مراکز بهداشتی درمانی جهانشهر کرج

از آنجایی که دسترسی به مراکز بهداشتی درمانی ارتباط مستقیم با جان شما دارد، قبل از آنکه برای پیش خرید آپارتمان در جهانشهر کرج به املاک جهانشهر کرج سر بزنید باید درباره وجود و تعداد مراکز درمانی این منطقه اطلاعات به دست بیاورید. جهانشهر از محله های پر رفت و آمد کرج می­باشد و امکانات زیادی دارد. از چنین محله ای انتظار می­رود که از مراکز درمانی زیادی برخوردار باشد. بیمارستان مدنی، کسری، مرکز توانبخشی جامع شهدای کرج و بیمارستان چشم پزشکی نور دیدگان، از جمله مرکزهای درمانی این محله می­باشند.

مراکز مهم محله جهانشهر

برای اینکه بهتر با محله جهانشهر آشنا شوید تعدادی از مهم ترین مراکز این محله را به شما معرفی می­کنیم. علاوه بر ادارات دولتی متعدد، مراکز دیگری مانند فرمانداری کرج، اداره دارایی شهرستان کرج، اداره آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج، جمعیت هلال احمر شهرستان کرج، سازمان فنی و حرفه ای و… نیز در این محله قرار دارند. همانطور که انتظار می­رود مراکز تفریحی، فرهنگی، ورزشی و مذهبی مختلفی در جهانشهر کرج وجود دارد.

 

 

 


Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/amlaksar/domains/amlaksarzamin.ir/public_html/wp-content/themes/betheme/functions/theme-head.php on line 1209