محله های مهرشهر کرج

با مهرشهر کرج آشنا شوید

نگاهی کلی به محله های مهرشهر کرج

وقتی وارد کرج می شوید دو جای مهم و معروف وجود دارد که اگر به اشخاص نام های آن را ببرید بی شک دقیق شما را راهنمایی میکنند  . یکی باغ سیب مهرشهر که به نوعی به اکسیژن مهرشهر معروف است که البته چند سالی است بخش عمده درختان آن را چیده اند و حرف و حدیث های زیادی در ارتباط با ان می شنوید  و دیگری بلوار شهرداری یا همان مهرشهر !

منطقه Mehrshar را منطقه اعیان نشین می دانند ، این منطقه با وجود قدمت و بافت ویلایی که از زمان رضاشاه بنا شده است و موقعیت منطقه ای که دارد باعث شده است به طور کلی خود را از بخش بزرگی در کرج جدا کند . ساختمان های ویلایی مدرن ، شیک و جذاب که توسط معماران اروپایی طراحی و ساخته شده است و شکل اصلی این منطقه را تشکیل می دهد و همچنین ساختاری متفاوت از نظر اجتماعی ، اقتصادی  و موقعیت مناسب منطقه ای در کرج عوامل تاثیر گذار در این موضوع بوده است ، که این روزها منطقه مهرشهر یک منطقه معروف و مناسب برای افراد سرشناس در کرج محسوب می شود . در Mehrshar افراد مطرح زیادی ساکن هستند ، از سیاسیون ، چهره ها سینمایی و تلویزیونی که زندگی در مهرشهر کرج را به سایر مناطق ترجیج داده اند .

  محله های مهرشهر کرج

به طور کل بنای اصلی این منطقه از نام گذاری تا سبک ساخت و ساز و بافت منطقه مرتبط با زمان گذشته ( پهلوی ) می باشد که به همین در سال های متواری این روند ادامه داشته است و همچنان ساخت و ساز تا حد ممکن به صورت ویلایی صورت میگیرد ، البته وقتی این روزها از خیابان های اصلی و فرعی مهرشهر گذر میکنیم ، متاسفانه رشد ساخت و ساز و طراحی آپارتمانی بیشتر از گذشته شده است و ساخت ویلا در این منطقه به ندرت انجام می شود و سرمایه گذاران تمایل به ساخت ویلاهای مدرن ندارد و به همین دلیل شاید در سال های آینده مهرشهر را با چهره ای جدید مشاهده کنیم .

 

این منطقه بهترین منطقه کرج برای زندگی بحساب می آید که در این مطلب به دلایل این موضوع می پردازیم .

علاوه بر مواردی که اشاره کردیم ، دلایلی دیگری وجود دارد که تفاوت این بخش از کرج را با سایر بخش های به خوبی حس کنیم ، بلوارهای سر سبز و هوای خوب نسبت به سایر بخش های منطقه مهرشهر توانسته است تا تمایز زیادی را نسبت به سایر خیابان ها و بلوار ها ایجاد نماید .

خرید خانه ویلایی در مهرشهر کرج

> خرید ویلا در بلوار شهرداری مهرشهر کرج

همانطور که در چند خط پیشین اشاره کرده ایم ، منطقه مهرشهر کرج بهترین منطقه در استان البرز می باشد . طبیعاتا همین مساله سبب می شود تا بسیاری از سرمایه گذاران برای ^ خرید خانه در کرج ^ منطقه مهرشهر را در اولویت سرمایه گذاری خود قرار دهند . این منطقه با وجود شرایط خوبی که در اختیار هم برای خرید آپارتمان در مهرشهر مناسب است و همچنین در صورتی امکان خرید نداشته باشید می توانید با رهن و اجاره آپارتمان در بلوار شهرداری مهرشهر کرج از امکانات و شرایط مناسب این منطقه بهره مند شوید .

قالبا واحد های آپارتمانی در این محدوده کمتر از 150 متر نمی باشد و اگر دنبال آپارتمان 90 متری در شهرداری مهرشهر هستید اینکار بسیار دشوار به نظر می رسد .   خرید ویلا در بلوار شهرداری مهرشهر کرج  

بهترین فاز مهرشهر کرج

شاید یکی از سوالاتی که در ذهن شما ایجاد شده باشد این است که بهترین فاز مهرشهر کدام است ، طبیعی است که پاسخ این سوال به چند بخش تقسیم شود و به موارد متعددی بستگی داشته باشد در ادامه به برخی از این موارد اشاره خواهیم داشت .

اگر میخواهید برای زندگی این منطقه را انتخاب نمایید ، فاز 2 و 3 بهترین گزینه می باشد . و اما اگر میخواهید برای امر ایجاد کسب و کار و یا مشاغلی نظیر رستوران و کافه اقدام نمایید ، میتوانید از فاز یک که به اصطلاح ( خیابان چمن ) می باشد نهایت بهره برداری را داشته باشید ، البته این به معنای تفکیک کردن منطقه ای نیست چرا که کسب و کار در فاز 2 و 3 به خوبی رونق دارد .

و اما مهرشهر کرج فاز 4

شاید یکی از فازهایی که شرایط متفاوتی نسبت به فاز های 1 تا 3 دارد ، فاز 4 می باشد ، فاز 4 نزدیک اتوبان کرج به تهران بوده و قیمت ها و موقعیت این فاز متفاوت تر می باشد . فروش آپارتمان در فاز 4 مهرشهر با قیمت کمتری انجام می شود ، در این فاز خانه ها و آپارتمان ها سبک متفاوت تری دارند و دیگر از ویلاهای دوبلکس پر زرق و برق خبری نیست .

خانه ها و آپارتمان ها در این منطقه غیر از موارد نسبتا کم ، قدیمی ساز بوده و به خانه هایی که عمدتا به دربستی معروف هستند تشکیل شده است . باغ سیب که به نام اکسیژن مهرشهر معروف است ( باغ سیب در حال حاضر چند سالی است که بدون درختان سر سبز در این میان قرار دارد )  بین فاز 4 و بلوار شهرداری قرار گرفته است و راه اتصال این دو فاز با زمان چند دقیقه ای  از طریق خیابان گلستان و یا بلوار ارم مهرشهر می باشد .

بیاید دربره برخی موضوعاتی که در ارتباط با فاز 4 شاید در ذهن شما ایجاد شود پاسخ دهیم .

فاز 4 مهرشهر کجاست ؟

فاز 4 از یک ضلع به امام زاده طاهر یا ورودی بلوار ارم قرار دارد . در ضلع دیگر به گلشهر و از جهتی دیگر به باغ سیب مهرشهر و همچنین محمد شهر ( البته با کمی فاصله ) متصل می شود . این فاز دارای دو بلوار اصلی به نام های بلوار شهید خانزاده و بلوار شهید رزهبان . البته فاز 4 مهرشهر بلوار گلها هم به صورت یک بلوار فرعی را دارا می باشد . فاز 4 مهرشهر کجاست ؟

مشاور املاک فاز 4 مهرشهر کرج

یافتن یک مشاور خوب برای اینکه مقصد سرمایه شما در جای مناسبی قرار گیرد از موارد حائز اهمیت است . هنگامی که شما وارد منطقه ی فاز 4 می شوید تعدد مشاورین املاک کمی شما را سردرگرم می کند که ما به شما پیشنهاد می کنیم قبل از هر چیز از تحقیقات اولیه برخوردار شوید . ابتدا درباره منطقه فوق و سپس مشاورین معبر املاک در این منطقه که البته ما به شما در وب سایت املاک سرزمین تا میزان امکان مشاوره اولیه درباره خرید خانه در این فاز را می دهیم و سپس تا مراحل خرید خانه همراه شما خواهیم بود تا بتوانید نسبت به خرید مطمئن اقدام نمایید .

نقشه فاز 4 مهرشهر :

در این قسمت ما برای شما نقشه ی هوایی از این منطقه را قرار می دهیم تا شما با یک شمای کلی از Faze 4 Mehrshahr  آشنا شوید . نقشه فاز 4 مهرشهر  

خانه ویلایی فاز 4 مهرشهر :

بگذارید واقعیت را برای شما بیان کنیم .در این فاز خبری از خانه های ویلایی با آن تصوری که شما در ذهن دارید وجود ندارد . اما جایگزین آن خانه هایی وجود دارند که به اصطلاح تک واحدی یا دربست نامیده می شود .

رهن و اجاره فاز 4 مهرشهر :

در این فاز از مهرشهر ساخت و ساز آپارتمان به شکل گسترده ای در حال انجام است به شکلی که اگر وارد کوچه های آن شوید به دفعات شاهد ساخت و ساز واحد های آپارتمانی هستید . وجود زیاد تعداد زیادی واحد مسکونی سبب شده است تا کمبودی برای اجاره یا رهن خانه در این فاز وجود نداشته باشد و یا حداقل نسبت به سایر فازها مشکلات کمتری برای یافتن خانه ی اجاره ای دیده شود .           این مطلب در حال بروزسانی می باشد .

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *