خرید زمین در سهیلیه کرج

خرید زمین در سهیلیه کرج

وقتی شهرها پر می شوند از آپارتمان های شیک و نوساز ، کمبود زمین برای خرید سرمایه گذاران در حوزه ملک در آن منطقه به شدت کاهش می یابد ، به همین جهت معمولا افرادی در حوزه خرید و فروش ملک فعال هستند به دنبال راه جایگزین و یافتن مناطق جدید با شرایط مناسب هستند . شما دیگر نمی توانید در مناطق مختلف تهران قطعه زمین مناسبی به آن صورت بیابید ، به همین اغلب مناطق اطراف تهران و کرج را برای سرمایه گذاری انتخاب میکنند .

امروز میخواهیم درباره ی سهیلیه کرج با شما صحبت کنیم ، منطقه ای که پیشنهاد ما به سرمایه گذاران است . می توانند سرمایه خود را به این منطقه بیاورند و با خرید ملک آینده ی خوبی را برای خود تضمین کنند .  از انجایی که در اطراف کرج هنوز مانند تهران ساخت و ساخت شکل کاملی نگرفته است ، خرید زمین سهلیه کرج امکان پذیر است و سهیلیه را می توان یکی بخش های اطراف کرج نا امید که از جهات مختلف بستر مناسبی برای سرمایه گذاری افراد فراهم کرده است .

مسیر سهیلیه کرج و آشنایی با موقعیت جغرافیایی این منطقه 

یکی از مواردی که همیشه در ابتدا راه برای مشتریان ملک مهم است و مورد ارزیابی قرار میگیرد ، مسیر و نقشه راه منطقه است . ما در اینجا شما را با مسیر و فاصله ی آن با تهران و … آشنا خواهیم کرد . شاید ساده ترین راه برای رسیدن به Soheilieh کرج ، برای افرادی که از استان تهران به سمت این منطقه می آیند باشد ، مسیر اتوبان تهران به کرج است . بخش مهم و طولانی مسیر را شما در اتوبان پشت سر می گذارید و سپس با خروجی راهی که برای ورود به جاده سهیلیه اختصاص داده شده است وارد مسیر اصلی منطقه Soheilieh می شوید .

 

از دیگر صفحات ما دیدن کنید : خرید آپارتمان در مهرشهر | خرید آپارتمان در کیانمهر | خرید آپارتمان در کوی مهر

   

فاصله تهران تا سهلیه کرج چقدر است ؟

در شرایطی که اتوبان تهران به کرج از شرایط متعادل برخوردار باشد به طور متوسط از میدان آزادی تا ابتدا جاده ی سهیلیه 55 دقیقه زمان احتیاج دارید . این منطقه از بخش ها ، روستاها و شهرک های ویلایی مختلفی تشکیل شده است . وسعت Soheilieh  به صورت تقریبی 30 کیلومتر مربع می باشد .

برای دستیابی به لوکیشن دقیق جاده و مسیر این منطقه روی لینک فوق کلیک نمایید . > لینک نقشه از گوگل مپ

خرید زمین ارزان در سهیلیه کرج

در این بخش می خوانید :

    1. قیمت ویلا در سهیلیه کرج

    2. ویلا ارزان سهیلیه

در این منطقه شما همچنان می توانید سرمایه گذاری مناسب داشته باشید . این موضوع از نظر قیمت ملک برای بسیاری از افراد حائز اهمیت است و می خواهند با کمترین مقدار ممکن ملک خوبی را بدست آورند . همانطور که آگاه هستید به طوری کلی دو دسته ملک می تواند در یک منطقه وجود داشته باشد .

برخی از زمین ها که در بافت قرار دارند و برخی قطعه ها که این مزیت برخوردار نیستند و باید منتظر آینده آن ها بود . این موضوع تاثیر بسزایی در قیمت یک قطعه زمین می گذارد . برای مثال قیمت ویلا در حد 300 متر در سهیلیه که در بافت شهری و روستایی قرار داده باشد کاملا متفاوت تر از یک ویلا مشابه خارج از بافت است .

در همین راستا پیشنهاد میکنیم خرید ویلا در چهارباغ را هم بخوانید .

مزایا و مشکلات سهیلیه کرج چیست ؟

یک امر طبیعی وجود دارد که زمانی که شما می خواهید به اطراف شهر ها برای سرمایه گذاری بروید برخی امکانات برای اطراف شهر محدود می شود و زمان می برد این مشکلات به مرور زمان کاهش یابد ، در ارتباط با ساختار اصلی این منطقه هم به همین شکل می باشد . اگر شما در بخش هایی از Soheilieh  نسبت به خرید ملک اقدام نمایید این امکان برای شما با صرف هزینه های مربوطه میسر می شود که بتوانید از امکانات اولیه یک ملک نظیر آب ، برق ، گاز برخورداری کافی را بدست آورید و برای ملک خود کنتر برق و … را بیافزایید .

خوب می دانید برای اینکه یک ملک در مرحله خرید و فروش به یک تضمین مناسبی دست پیدا کند ، باید از قانون معاملات تبعیت کرده و علاوه طی کردن مراحل قانونی در انتها حتما برای دریافت کد رهگیری معامله اقدام کنید ، متاسفانه شاید در شهر مشکلات زیادی در معاملات به وجود آید که باعث کلاهبرداری های فراوانی می شود ، اما در این منطقه وجود کلاهبرداری از آنجایی که ساکنان ، مشاورین املاک همکار و صاحبان ملک از سبقه ی خوبی برخوردار هستند امکان کلاهبرداری از خریداران تا میزان قابل توجهی به صفر رسیده است و این یک نکته بسیار کلیدی و مورد اطمینان برای خرید است .

  این مطلب بزودی بروز برسانی خواهد شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *