خرید آپارتمان در عظیمیه کرج و آشنایی با صفر تا صد این محله

امروز قصد داریم شما را با محله ای مرفه نشین و لوکس با بافتی مدرن و در منطقه یک شهرداری کرج آشنا کنیم. احتمالا آوازه خانه های لاکچری عظیمیه کرج به گوش شما هم رسیده است. اگر به دنبال محله ای شامل همه امکانات هستید ما به شما خرید آپارتمان در عظیمیه کرج را پیشنهاد می­کنیم. برای اینکه بتوانید برای خرید یا اجاره آپارتمان در عظیمیه کرج، این محله را از هر نظر بررسی کنید در ادامه شما را به طور کامل با آن آشنا خواهیم کرد. علاوه بر این در مورد قیمت آپارتمان در عظیمیه کرج در انتهای مقاله صحبت کرده ایم.

موقعیت مکانی عظیمیه

برای خرید خانه در عظیمیه کرج ابتدا باید موقعیت مکانی دقیق این محله را به همراه دسترسی آن به دیگر خیابان ها بدانید. در شمال عظیمیه رشته کوه های البرز دیده می­شوند. اگر به سمت جنوب بروید به جاده چالوس و اسلام آباد می­رسید. از مزایای دیگر اجاره آپارتمان در عظیمیه کرج این است که جاده چالوس را حتی در شرق عظیمیه هم می­توانید تماشا کنید. عظیمیه در غرب به حسن آباد و شهرک فرهنگیان می­رسد. از مهم ترین چالش ها هنگام خرید آپارتمان در عظیمیه کرج این است که از کدام مسیرها می­توان به خانه های لاکچری عظیمیه کرج رسید؟ در صورت خرید آپارتمان وام دار در عظیمیه کرج می­توانید از طریق بلوارهای جانبازان، چمران، طالقانی و پل آزادگان به آسانی خودتان را به عظیمیه برسانید.

پیشنهادی دیگر ” خرید آپارتمان در مهرویلای کرج

مهم ترین خیابان ها برای خرید خانه در عظیمیه کرج

برای اینکه برآورد بهتری از قیمت آپارتمان در عظیمیه کرج داشته باشید، لازم است ابتدا با مهم ترین خیابان های این محله آشنا شوید. یکی از خیابان های مهم عظیمیه خیابان استقلال است. در سمت غرب عظیمیه، بلوار طالقانی قرار دارد که از دیگر خیابان های مهم عظیمیه محسوب می­شود. خیابان بعثت نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. این خیابان جنب بلوار های گلستان، استقلال، میدان بهارستان و لاله قرار دارد که این موارد بر قیمت آپارتمان در بعثت عظیمیه تاثیر گذار است. یکی از میدان های مهم این منطقه، میدان مهران است. رستوران ها، مراکز خرید، بیمارستان و… مکان هایی هستند که بر قیمت خانه در عظیمیه میدان مهران تاثیر زیادی می­گذارند. این میدان مهم به بلوارهای گلستان و شریعتی می­رسد. از بهترین خیابان های عظیمیه می توانیم فرشته، میخک و تختی را نام ببریم که در این خیابان ها، خانه های لاکچری عظیمیه کرج بیشتر دیده می­شوند.

آشنایی با مراکز تفریحی، فرهنگی، آموزشی، درمانی عظیمیه:

یکی از مهم ترین چالش های کسانی که قصد اجاره آپارتمان در عظیمیه کرج را دارند، نزدیکی به مرکز خرید است  که در زیر به برخی از آن ها اشاره خواهیم داشت.

مجتمع تجاری، فرهنگی مهراد مال: حتما تا الان متوجه شده اید که عظیمیه تا چه اندازه لوکس است. با خرید آپارتمان در عظیمیه کرج انتظار می­رود که مراکز خرید و تجاری مدرنی هم داشته باشد. یکی از این مراکز، مهراد مال است. اگر به دنبال اجناس برند می­گردید این مجتمع با چندین فروشگاه برند در خدمت شماست.

برج قائم: در صورت خرید آپارتمان وام دار در عظیمیه کرج یا هر نوع آپارتمان دیگری به برج قائم دسترسی خواهید داشت. این برج که از 52 واحد تجاری، 64 واحد اداری، 26 واحد مربوط به طلا و جواهر، پارکینگ طبقاتی تشکیل شده به تنهایی می­تواند بیشتر از 50 درصد نیازهای شما را در صورت خرید خانه در عظیمیه کرج برطرف کند.

با توجه به اینکه تقاضا برای اجاره آپارتمان در عظیمیه کرج بالا است مسلما این محله از چندین مرکز درمانی برخوردار است. از بهترین بیمارستان های این محله می­توانیم بیمارستان تخت جمشید در میدان مهران، بیمارستان حضرت علی در خیابان چالوس و بیمارستان شهید باهنر در سه راه عظیمیه را نام ببریم. علاوه بر اینها چندین کلینیک دندانپزشکی و درمانگاه در این محله وجود دارند. وجود بیمارستان بر قیمت خانه در عظیمیه میدان مهران تاثیر گذار است.

از مهم ترین مراکز آموزشی واقع در محل زندگی شما در صورت خرید یا اجاره آپارتمان در عظیمیه کرج باید به دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر البرز، دانشکده پرستاری و مامایی و دانشکده داروسازی، مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی، مرکز علمی کاربردی خانه کارگر و دانشکده خبر اشاره کنیم. وجود مدارس دخترانه و پسرانه، نگرانی بسیاری از پدر و مادرهایی است که قصد خرید خانه در عظیمیه کرج را دارند. به شما مژده می دهیم که در این محله چندین مدرسه ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان وجود دارد.

دغدغه بعدی که برای هر کسی هنگام خرید خانه در عظیمیه کرج وجود دارد این است که اوقات فراغت خود را چگونه بگذراند؟ در سرتاسر این محله پارک هایی وجود دارند که می­توانید با قدم زدن در هر یک از آنها حال خود را عوض کنید. از معروف ترین بوستان های این محله می­توانیم به ایران زمین، مادر، مهران، میخک، گلستان ششم غربی و هما اشاره کنیم. این بوستان ها به ارزش این محله افزوده اند. مثلا به دلیل وجود بوستان هما در بلوار زنبق می­توانید سود خوبی از فروش آپارتمان در زنبق عظیمیه داشته باشید.

پیشنهادی دیگر ” خرید آپارتمان در مهرویلای کرج

قیمت آپارتمان در عظیمیه کرج

نوبتی هم باشد، نوبت هزینه و بودجه ای است که در اختیار دارید. حتی اگر قصد خرید آپارتمان وام دار در عظیمیه کرج را داشته باشید یا به دنبال فراتر از آن یعنی پنت هاوس باشید، قیمت آپارتمان در عظیمیه کرج و قیمت پنت هاوس در عظیمیه کرج برای شما اهمیت زیادی دارد.

با توجه به تعریف هایی که شد باید بدانید قیمت آپارتمان در عظیمیه کرج بالا است و در اکثر خیابان های آن به چندین میلیارد می­رسد. طبق آماری که از سال 1400 در دسترس است، قیمت هر متر مربع حدود 40 تا 60 میلیون هم بوده است. فراموش نکنید در این محله هم موقعیت خانه، نوع و سال ساخت خانه و امکانات آن بر روی قیمت آپارتمان در عظیمیه کرج تاثیر زیادی می­گذارند. برای مثال قیمت آپارتمان در میدان اسبی کرج با قیمت خانه عظیمیه پاسداران غربی کرج برابر نیست.