[vc_row][vc_column][vc_column_text]

خرید آپارتمان در استانبول

خرید آپارتمان در استانبول

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

خرید آپارتمان در استانبول

خرید و فروش آپارتمان یکی از روش های سرمایه گذاری در شرایط مختلف به حساب می آید ، تفاوتی نمی کند که داخل کشور این سرمایه گذاری صورت گیرد یا در کشور های دیگر ، البته ما همواره توصیه میکنیم هموطنان عزیز سرمایه  گذاری و خرید ملک در داخل کشور عزیزمان را اولویت خود قرار دهند ، با اینکه خرید آپارتمان در خارج از کشور یکی از روش های مناسب برای سرمایه گذاری پر بازده به شمار می رود که طی سال های گذشته این مدل سرمایه گذاری و خرید خانه به خصوص در کشور های همسایه به اوج خود رسیده است ، خرید آپارتمان در ترکیه و شهرهای مختلف ترکیه در این سال ها بیش از پیش مورد استقبال بسیاری از هموطنان قرار گرفته است چرا که با خرید یک واحد آپارتمان می توانند از مزایای کشور ترکیه بهره مند شوند و با اینکار اقامت ترکیه دریافت نمایند .

خرید آپارتمان دست دوم در استانبول و خرید سوئیت در استانبول

اگر شما به دنبال راه کاری برای مهاجرت به کشور دوست و همسایه ترکیه هستید ، یکی از راه های مهاجرت از طریق خرید خانه در این کشور می باشد . تفاوتی نمیکند شما یک سوئیت کوچک خریداری کنید و یا یک واحد آپارتمان ویلایی لوکس ! ، قوانین کشور ترکیه این اجازه را به سرمایه گذاران میدهد که با خرید ملک بتواند اقامت شهروندی این کشور را دریافت کنند که البته برخی قوانین هم وجود دارد که باید برای خرید ملک و فروش ملک در نظر داشته باشید .برای مثال برای اینکه شما واحدی خریداری کنید که اجازه اقامت دریافت کنید می بایست در منطقه ای مناسب و حداقل های ممکن را دارا باشد .

قیمت آپارتمان در استانبول 2019

یکی از مواردی که همواره برای خریداران حائز اهمیت است و باید این مورد را طبیعی دانست ، اطلاع از قیمت های روز آپارتمان در شهر بزرگ istanbul می باشد . که ما در سایت املاک سرزمین با توجه به اینکه آگهی های مرتبط با آپارتمان های استانبول با قیمت های روز در اختیارتان قرار میگیرد این امکان را برای شما فراهم می سازد تا بتوانید بر اساس مساحت ، زمان انتشار آگهی و سایر مواردی که در آگهی ها درج میشود هم با قیمت های مشخص آگهی مربوطه آشنا شوید و هم به یک متوسط قیمت در مناطق مختلف دست یابید .

تماس با ما