خرید آپارتمان استانبول

 

خرید آپارتمان در استانبول ترکیه

خرید آپارتمان در استانبول ترکیه همواره مورد توجه سرمایه گذاران خارجی بوده است. این شهر توریستی با جاذبه های شگفت انگیز و همین طور رشد اقتصادی و فرصت های شغلی زیاد نه تنها مهاجران زیادی را میپذیرد بلکه هر ساله عده زیادی برای تفریح به آن سفر می­کنند. اگر به هر دلیلی به فکر خرید خانه در استانبول هستید، باید با توجه به هدف خود از خرید آپارتمان در استانبول و بودجه ای که دارید بهترین منطقه را انتخاب کنید تا سرمایه خود را از دست ندهید. قبل از هر چیز بهتر است بدانید استانبول در دو بخش اروپایی و آسیایی قرار دارد. در ادامه، 6 تا از مناطق مختلف استانبول را به همراه ویژگی های آنها معرفی می­کنیم تا بتوانید انتخابی درست داشته باشید.

همچنین ما در املاک سرزمین به عنوان یک سایت خرید ملک در استانبول در کنارشما هستیم و اگر تمایل داشته باشید در مناطق مختلف استانبول خرید کنید، قبل از هر چیز با مشاورین ما تماس بگیرید.

 

سلطان احمد:

بیایید به بخش اروپایی استانبول قدم بگذاریم. توجهتان را جلب می­کنم به محله ای قدیمی که یادگار امپراتوری های روم و عثمانی است. با جاذبه های تاریخی مانند مسجد سلطان احمد که احتمالا اسمش را شنیده اید، مسجد آبی، بازار آراستا و… . در این محله سر و کار شما بیشتر با افراد بومی است. بدون شک تماشای این شهر برای هر گردشگری که به استانبول قدم می­گذارد جذاب است.

 


برای آشنایی بیشتر با ازمیر ترکیه به صفحه : خرید آپارتمان در ازمیر ترکیه بروید


منطقه فاتیح

 

منطقه فاتیح:

اگر هدف شما از خرید خانه در استانبول گرفتن اقامت است، قید این منطقه را بزنید. طبق قوانین جدید ترکیه، منطقه فاتیح با وجود مکان های دیدنی جزء مناطقی است که نمی­توانید در آن با خرید خانه اقامت دریافت کنید.

درست است که خرید آپارتمان در استانبول باعث دریافت اقامت می شود، اما بر اساس شرایط و مناطقی که تعریف شده است این امکان فراهم می شود.

 


خرید ملک در فاتح استانبول؛ اینجا کلیک کنید


 

 

منطقه شیشلی:

 منطقه شیشلی یکی از لوکس ترین مناطق استانبول با مراکز تجاری، فروشگاه های بزرگ و هتل های شیک می­باشد. رشد هر روزه این منطقه باعث شده که بیشتر به چشم سرمایه گذاران بیاید. همچنین هر ساله توریست های زیادی به این منطقه همه چیز تمام سفر می­کنند تا از جاذبه هایی مانند موزه آتاتورک، پارک دموکراسی، کلیسای هولی اسپریت و مراکز خرید چشمگیر آن دیدن کنند.

 

منطقه تکسیم

 

منطقه تکسیم:

نام تکسیم برایتان آشنا نیست؟ هیچ آدم عاقلی پیدا نمی­شود که به استانبول سفر کند اما از منطقه تکسیم دیدن نکند. چه کسی حاضر است لذت بازدید از مراکز تجاری خیره کننده، رستوران ها و کافه های دنج را از دست بدهد؟ بدون شک هر ساله توریست های زیادی به این منطقه پا می­گذارند و شما می­توانید با اجاره دادن خانه و آپارتمان درآمد خوبی داشته باشید.

 

منطقه اسنیورت:

احتمالا با خواندن پاراگراف های قبلی فکر می­کنید که خرید ملک در استانبول هزینه زیادی دارد و حتما باید پول زیادی داشته باشید. ارزان ترین منطقه استانبول، منطقه اسنیورت است. نگران نباشید؛ این منطقه هر روز در حال رشد است و ساختمان های زیادی در حال ساخت و ساز در آن هستند. این موضوع اسنیورت را به یکی از بهترین منطقه ها برای مهاجرین تبدیل کرده است.

 

منطقه کادیکوی

 

منطقه کادیکوی؛ لوکس یا قدیمی؟

این بار بیایید برای خرید آپارتمان در استانبول ترکیه به بخش آسیایی آن برویم. منطقه کادیکوی با وجود اینکه تاریخ و قدمتی قدیمی دارد اما از لوکس ترین مناطق استانبول است. خیابان معروف بغداد به همراه کافه های شیک و چشمگیر در این منطقه قرار دارد. در همین منطقه محله مودا با موقعیت ساحلی یکی از گران قیمت ترین محله های استانبول است. واضح است که برای خرید ملک در این مناطق و محله ها باید هزینه های بیشتری بپردازید.

 

چرا خرید خانه در استانبول را پیشنهاد می­کنیم؟

 خرید ملک در استانبول را پیشنهاد می­کنیم چون استانبول با داشتن جاذبه های گردشگری خیره کننده گردشگران زیادی را در هر وقتی از سال می­پذیرد. اگر قصد سرمایه گذاری دارید خرید خانه در این شهر و اجاره دادن آن سود زیادی را در پی دارد. از طرف دیگر همان طور که اشاره کردیم استانبول از دو بخش اروپایی و آسیایی تشکیل شده است. حق انتخاب با شماست. اگر دوست دارید سبک زندگی شبیه به ایران داشته باشید می­توانید در قسمت آسیایی آن ساکن شوید. اگر به سبک زندگی مدرن و اروپایی علاقمندید، بخش اروپایی استانبول بهترین مکان برای زندگی کردن است. مطمئن باشید از خرید خانه در این شهر پشیمان نخواهید شد.