خرید ویلا در کردان

خرید ویلا در کردان، جایی که احتمالا آوازه اش به گوش همه رسیده است، امروزه بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. روستایی خوش آب و هوا در نزدیکی تهران و در 25 کیلومتری کرج با ویلاهای شیک و لاکچری، آب و هوای بی نظیر و قدمتی هزار ساله. امروزه با گسترش ساخت و ساز در این روستا بسیاری از افراد که بودجه لازم را دارند به فکر خرید ویلا در کردان هستند. از طرفی کردان به دلیل خاک حاصلخیز توجه بسیاری از کشاورزان و علاقمندان به کشاورزی را جلب کرده است. با این همه برای خرید زمین در کردان کرج باید ملاحظات زیادی را در نظر بگیرید وگرنه سرمایه خود را به باد می­دهید. در ادامه شما را در این زمینه راهنمایی کرده ایم.

 

5 نکته که برای خرید ویلا باید در نظر بگیرید:

در بازار امروز آیا راهی مطمئن تر از خرید زمین و ویلا برای سرمایه گذاری می­شناسید؟ آن هم در منطقه ای مثل کردان که شناخته شده است و بسیاری از افراد از سراسر کشور برای تفریح به آنجا می­آیند. از طرف دیگر اگر به کشاورزی و باغداری علاقه دارید، چه کاری بهتر از خرید ویلا در کردان با زمین های حاصلخیز و آب و هوای مطبوعش؟ با ما همراه باشید تا از نکاتی که در هنگام خرید ویلا در این روستا باید در نظر بگیرید، آگاه شوید.

 

دسترسی ویلا و شرایط منطقه: بسیاری از افراد به دلیل اینکه قصد سکونت دائمی در ویلای خود را ندارند، به نکاتی مانند دسترسی ویلا به مراکز درمانی، مراکز خرید و… توجه نمی­کنند. فرض کنید در یک شب سرد برفی برای استراحت و لذت بردن از تعطیلات به ویلای شیک خود آمده اید اما وسیله نقلیه شما دچار نقص فنی شده است. به خودتان می­آیید و متوجه می­شوید که ویلای شما هر چند زیبا است اما به هیچ مکانیکی نزدیک نیست. توجه داشته باشید که بیماری هم مانند حادثه خبر نمی­کند. هر لحظه ممکن است شما یا عزیزانتان بیمار شوید. از طرف دیگر شما با خرید ویلا سرمایه گذاری کرده اید. اگر ویلا در منطقه ای باشد که جای هیچ پیشرفتی ندارد عملا پول و وقت خود را هدر داده اید.

 

امنیت ویلا: مهم ترین نکته ای که باید در هنگام خرید ویلا یا خرید زمین در کردان کرج مد نظر قرار دهید، امنیت است. به طور کلی در صورت خرید ویلاهای شهرکی می­توانید خیال خودتان را آسوده کنید چون این شهرک ها دارای نگهبان هستند. اما قرار نیست همه افراد در شهرک ها ویلا بخرند پس قبل از خرید ویلای شخصی در مورد راه های ایجاد امنیت خوب فکر کنید.

 

جواز ساخت و دیگر مدارک: در هنگام خرید زمین در کردان کرج اگر این نکته را از قلم بیندازید چیزی جز پشیمانی نصیبتان نمی­شود. اگر قصد شما از خرید زمین ساختن ویلا است باید توجه کنید که زمین دارای مجوز ساخت باشد. زمین با کاربری کشاورزی این مجوز را ندارد و شما به هیچ عنوان نمی­توانید در این دسته از زمین ها ویلاسازی کنید. از طرف دیگر در هنگام خرید ویلا از صحت اسناد ملک مطمئن شوید.

 

صحت فنی ویلا: بعضی از افراد در هنگام خرید ویلا، فقط زیبایی را ملاک قرار می­دهند در صورتیکه سلامت فنی از هر چیزی مهم تر است. شما می­توانید پیش از خرید از یک متخصص فنی برای بازدید از دودکش، لوله کشی، کولر، شومینه و… کمک بگیرید. فراموش نکنید که سلامت فنی ویلا با سلامت خود شما ارتباط مستقیمی دارد.

 

مشاور املاک: مراقب دلال ها باشید. این دسته از افراد به جای راهنمایی درست، شما را گیج می­کنند و باعث می­شوند خرید اشتباهی داشته باشید. پس حتما از یک مشاور املاک با تجربه و کاربلد کمک بگیرید.

 

اجاره ویلا در کردان

برای یک تفریح چند روزه و استراحت بعد از کار زیاد، چه کاری بهتر از اجاره ویلا در کردان خوش آب و هوا؟ اگر از شلوغی و ترافیک زیاد خسته شده اید می­توانید با اجاره باغ در کردان به آرامشی چند روزه برسید. برای اینکه بتوانید بهترین ویلا را اجاره کنید لازم است نکاتی را در نظر بگیرید که در ادامه به آنها اشاره می­کنیم.

 

3 نکته مهم برای اجاره ویلا که نباید فراموش کنید:

تعداد خود را مشخص کنید: اولین اقدامی که باید برای اجاره ویلا در کردان انجام دهید این است که تعداد دقیق نفرات را مشخص کنید به دو دلیل. اول اینکه تعداد اتاق خواب باید با تعداد افراد متناسب باشد. دوم اینکه بسیاری از صاحبان ویلاها برای تعداد افراد محدودیت دارند پس قبل از اجاره باید تعداد دقیق خود را اطلاع دهید.

 

امکانات ویلا را فراموش نکنید: برای اجاره باغ در کردان تنها زیبایی را ملاک قرار ندهید. از نزدیک آب، گاز و.. را چک کنید. از وسایل ویلا مانند وسایل آشپزی، ملافه، پتو و… آگاه شوید.

 

مدارک شناسایی همه جا مهم هستند: در هنگام اجاره ویلا در کردان فراموش نکنید که برای تحویل گرفتن کلید ویلا لازم است مدارک شناسایی خود را به صاحب ویلا نشان دهید.


Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/amlaksar/domains/amlaksarzamin.ir/public_html/wp-content/themes/betheme/functions/theme-head.php on line 1209