خرید آپارتمان در گلشهر کرج و آشنایی کامل با این منطقه

اگر به هر دلیلی کرج را برای زندگی کردن انتخاب کرده اید، از قیمت های نجومی خسته شده اید و به دنبال خرید خانه با قیمتی مناسب هستید ما به شما خرید آپارتمان در گلشهر کرج را پیشنهاد می­کنیم. گلشهر در منطقه 5 شهرداری کرج قرار دارد. اگر در تهران شاغل هستید می­توانید با خرید خانه در محله گلشهر، در نزدیکی خط متروی تهران کرج زندگی کنید. این موضوع باعث می­شود بدون هیچ نگرانی و دردسری به محل کار خود بروید. از طرف دیگر گلشهر به آزادراه دسترسی خوبی دارد و به راحتی می­توانید به تهران رفت و آمد کنید. در ادامه بیشتر به این محله می­پردازیم.

 

مزایای خرید آپارتمان در گلشهر

اگر ترجیح می­دهید به جای رانندگی و تحمل ترافیک سرسام آور از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید نگران نباشید. این مژده را می­دهیم که با خرید آپارتمان سنددار در گلشهر کرج یا هر آپارتمان دیگری در نزدیکی ایستگاه تاکسی، مترو و اتوبوس قرار می­گیرید. در هر ساعتی از شبانه روز بدون هیچ نگرانی می­توانید در شهر تردد نمایید. بعضی از افراد فکر می­کنند به دلیل قیمت مناسب آپارتمان، این محله از امکانات خوبی برخوردار نیست که این تفکر کاملا اشتباه است. گلشهر به عنوان منطقه ای تجاری شناخته می­شود و از نظر امکانات شهری، مراکز درمانی، آموزشی و… چیزی کم ندارد. شاید ندانید که یکی از مهم ترین ویژگی های گلشهر، قرارگیری دانشکده دندانپزشکی دانشگاه البرز در این محله می­باشد.

اگر آرامش جزو معیار های شما برای خرید آپارتمان است باید بگوییم گلشهر نسبت به محله های دیگر کرج از آرامش بیشتری برخوردار است. همچنین ترافیک در این منطقه سبک می­باشد. این محله در مجاورت با محله های دیگر کرج مانند حصارک بالا، گلشهر ویلا، مهرویلا، فاز چهار مهرشهر، کرج نو و شهرک استادان قرار دارد.

 

خرید آپارتمان وام دار در گلشهر کرج

شما در محله گلشهر حق انتخاب زیادی دارید و می­توانید به خرید انواع آپارتمان ها با شرایط متفاوت مانند خرید آپارتمان سنددار در گلشهر کرج و یا خرید آپارتمان وام دار در گلشهر کرج بپردازید. اگر در مورد خانه های وام دار اطلاعات کافی ندارید نگران نباشید. به زبان ساده بانک مسکن به سازندگان برای ساخت مسکن وام می­دهد. پس از ساخت، سازنده می­تواند ملک را که در گرو بانک است به صورت وکالت نامه ای به خریدار بفروشد. نکته اینجاست که شما به عنوان خریدار مبلغ کمتری بابت خرید خانه پرداخت می­کنید و مابقی هزینه را به صورت قسطی به بانک می­پردازید. پس در گلشهر امکان خرید هرگونه آپارتمانی وجود دارد.