خرید آپارتمان در مهرویلا کرج و آشنایی با این محله

امروز قصد داریم شما را به مرکز استان البرز ببریم و به خرید آپارتمان در مهرویلا که یکی از بهترین محله های کرج است، بپردازیم. کرج؛ یک کلان شهر پر جمعیت و پویا است که مهاجران زیادی آن را برای زندگی انتخاب می کنند به طوری که از نظر جذب مهاجر رتبه دوم را از آن خود کرده است. همین بافت مردمی خاص باعث شده که مردم این شهر با هر قومیتی با آرامش در کنار یکدیگر زندگی کنند.

3 مزیت مهم زندگی در کرج

از آنجایی که محل کار اکثر افراد ساکن در کرج در تهران قرار دارد، اولین دغدغه در رابطه با سکونت در این شهر، مترو می­باشد. وجود خط مترو در کرج، رفت و آمد به تهران را برای همه افراد راحت کرده است. یکی از نقاط مثبت کرج، نزدیکی به ارتفاعات البرز، رودخانه کرج و دره چالوس می­باشد که باعث شده این شهر آب و هوای خنک و دلپذیری داشته باشد. قطار بین شهری در کرج باعث می­شود که بتوانید به شهرهایی مانند تبریز، قزوین و… سفر کنید. با وجود این ویژگی ها شما باید با توجه به اهداف و معیارهای خود بهترین محله را در کرج انتخاب کنید. در ادامه با خرید خانه ویلایی در مهرویلا کرج بیشتر آشنا می­شوید.

خرید آپارتمان در محله مهرویلا

برای خرید خانه ویلایی در مهرویلا کرج یا به طور کلی خرید و اجاره هر نوع آپارتمانی در این محله، لازم است با موقعیت جغرافیایی مهرویلا، امکانات و… آشنا شوید. در شمال مهرویلا آزادراه کرج قزوین و بلوار یادگار امام قرار دارند. اگر از مهرویلا به سمت شرق بروید با خیابان های حیدرخانی، صمیمی، بلوار دانش آموز و… رو به رو می­شوید. از مزیت های مهرویلا می­توان به مجاورت با محله های دیگر کرج یعنی گلشهر، دولت آباد، درختی، فاز چهار مهرشهر، ولیعصر و چهارصد دستگاه اشاره کنیم. با خرید آپارتمان در این محله به مراکز تفریحی رفاهی زیادی مانند مرکز خرید درختی، گیم سنتر نیوکمپ، رستوران های لوکس، پارک کوثر و… دسترسی پیدا خواهید کرد.