ما در املاک سرزمین شما را بسیاری از مناطق کرج، تهران و حتی خارج از کشور برای خرید خانه آشنا کردیم. دلیل اصلی این موضوع انتخاب درست ملک برای سرمایه گذاری است. خوشبختانه در کشور ما مناطق زیادی هستند که شما می توانید یک سرمایه گذاری خوب و مطمئن داشته باشید که یکی از دیگر این مناطق، خرید آپارتمان در زنبق مهرشهر است.

 

خرید آپارتمان در زنبق مهرشهر

کرج از بخش های مختلفی تشکیل شده است که مهرشهر کرج و حومه آن جزو مناطق خوب و ایده آل برای سرمایه گذاری به شمار می رود. از آنجایی که خرید خانه در مهرشهر شاید برای بسیاری از مردم عزیز به دلیل مبالغ سنگین نسبت به اطراف مغدور نباشد. ما در این بخش خرید خانه در زنبق مهرشهر را پیشنهاد می کنیم. البته نمی توان زنبق را جزوی از Mehrshahr  نامید، چرا که منطقه زنبق با فاصله 2 الی 2.5 کیلومتری از Mehrshahr  قرار گرفته است و همین موضوع نقطه ی جداگانه کننده ی این منطقه است. اما به دلیل اینکه فاصله ی کمی بین این دو منطقه وجود دارد، در میان عموم کاربران و بازدیدکنندگان آن را به عنوان زنبق مهرشهر می شناسند.

 

اجاره آپارتمان در زنبق مهرشهر

اگر قصد خرید آپارتمان در زنبق کرج را ندارید، یا بودجه ی شما برای انجام این سرمایه گذاری کافی نیست، جای نگرانی نیست. محل مناسبی را برای اجاره و رهن انتخاب کرده اید. اجاره آپارتمان در زنبق مهرشهر گزینه ی بسیاری از افراد است که میخواهند برای رهن یا اجاره ی خانه ای جدید در یک منطقه آرام و به دور از حاشیه های شهری سکونت داشته باشند است.

اگر تمایل دارید در منطقه ای زندگی کنید که بسیاری از شلوغی های مرکز شهر را نداشته باشد، اما دسترسی شما برای یک زندگی روزمره به فروشگاه های زنجیره ای، پاساژهای مختلف در نزدیکی به Mehrshahr  و کیانمهر آسان باشد. زنبق گزینه ی ایده آلی ست.

 

کوی زنبق مهرشهر کجاست؟

اگر به دنبال این هستید بدانید کوی زنبق مهرشهر کجاست،با ما همراه شوید…

نقشه زنبق

نقشه زنبق در گوگل

قبل از انتخاب برای خرید آپارتمان در زنبق مهرشهر یا مطلق شدن از قیمت آپارتمان در زنبق مهرشهر باید بدانید دسترسی ها به این منطقه چگونه است. اگر بخواهید وارد این منطقه شوید، یک ورود اصلی از بلوار ارم که اتصال بین کرج،اتوبان به سمت مهرشهر است. وقتی وارد این بلوار می شود پس از گذران مسافت 6 کیلومتر از ابتدا تا انتهای این بلوار به زنبق Zanbagh  می رسید.

زنبق از دو بخش غربی و شرقی تشکیل شده است در ضلع غربی به کیانمهر وصل شده و ضلع شرقی آن به بلوار ارم( مسیر زنبق به مهرشهر ) متصل شده است. عموما ضلع شرقی این منطقه مورد استقبال بیشتری برای سکونت قرار گرفته است که یکی از دلایل می تواند ارتباط خیابان  و کوچه ها به Kiyanmehr  باشد.

اگر قصد از شما خرید آپارتمان کوی زنبق مهرشهر است، اکنون وقت را هدر ندهید و سرمایه گذاری خود را در این منطقه آغاز نمایید.

در این میان اگر میخواهید قیمت آپارتمان در زنبق مهرشهر را بدانید بهتر است با املاک سرزمین در ارتباط باشید، ما به عنوان املاک زنبق مهرشهر نمایندگان زیادی داریم که شما را به بهترین فایل های خرید و اجاره برسانیم.

 

قیمت زمین در زنبق مهرشهر:

به دنبال قیمت زمین در زنبق مهرشهر هستید؟ قیمت ها امروزه گاها به صورت لحظه ای و ساعتی تغییر می کند. علاوه بر آن به هیچ عنوان توصیه نمی شود که تلفنی یا اینترنتی به دنبال قیمت زمین در زنبق مهرشهر باشید. چرا که به دلیل نوسانات بالای قیمت و عدم آشنایی شما با منطقه، نمی توانید به یک نتیجه نهایی دست یابید.

با این حال به دلیل اینکه بیش از 95% زنبق به صورت آپارتمان یا ویلاهای ساخته شده می شود، کمتر می توانید برای خرید زمین در زنبق مهرشهر اقدام کنید مگر انکه به دنبال بازسازی یک خانه ویلایی در این منطقه باشید.

هم اکنون با املاک زنبق مهرشهر ( املاک سرزمین ) در تماس باشید.